Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Drukarzem Warszawa 1:1

Dodano: 6 lat temu Czytane: 749

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Drukarzem Warszawa 1:1, w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Z Drukarzem na remis

Klub z Bielan był stroną dominującą przez całe spotkanie. Znów zabrakło ostatniego dogrania lub skutecznego wykończenia akcji. Goście w pierwszej połowie przeprowadzili jedną akcję, po której wywalczyli rzut karny i zamienili go na bramkę. „Hutnicy” doprowadzili do wyrównania dopiero w 88. minucie. Z lewej strony dośrodkował Rafał Goluch, a gola uderzeniem głową zdobył Bartosz Drożdżal.

Za tydzień Hutnik ponownie zagra na swoim boisku. W sobotę, o godzinie 11, będzie podejmował drużynę Huraganu Wołomin.

Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa 1:1 (0:1)
Bramki: Drożdżal 88' - Knajdrowski (k) 34'.
Żółte kartki: Wielgosz, Goluch, Waćkowski - Mazur.
Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Liszewski 73'), Waćkowski, Baranowski, Goluch - Szala (Drożdżal 56'), Osoliński, Brzeziński (Marchelewicz 90'), Cimochowski (Zuchora 56' (Paradowski 74')), Turko (Tarnowski 46') - Giel.
Drukarz: Mazur - Mierzwa, Kądziela (Przyborek 55'), Wołowicz (Groszek 53'), Ayodeji, Knajdrowski (Marczyk 72'), Boreczek (Abul 55'), Pękala, Kamiński, Paliński, Kij (Wilczyński 70').
Sędzia: Marcin Sochaj (Kozienice).