Hutnik Warszawa wygrał z Kasztelanem Sierpc 3:1

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1037

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Kasztelanem Sierpc 3:1, w meczu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Hutnik wygrywa przy Marymonckiej

Już w 3. minucie „Hutnicy” stworzyli sobie dobrą okazję po rzucie z autu, jednak Bartłomiej Gołasiewicz z bliska nieczysto trafił w piłkę. Trzy minuty później „Duma Bielan” objęła prowadzenie. Ponownie sytuacja została wykreowana po rzucie z autu. Futbolówka trafiła do Damiana Prackiego, który strzałem z 10 metrów zdobył bramkę. Dwie minuty później Łukasz Szala dośrodkował w pole karne, uderzył Kamil Waśniowski, ale prosto w bramkarza, a dobitka była niecelna. W 21. minucie zawodnik gości oddał strzał, po którym piłka trafiła w poprzeczkę, a dobitka napastnika w słupek. Sześć minut później Kasztelan doprowadził do wyrównania po bezpośrednim uderzenie z rzutu wolnego. W 30. minucie Pracki strzelił z 10 metrów, jednak piłka przeszła tuż nad poprzeczką. W 44. minucie zawodnik gości, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzelił głową minimalnie obok słupka.

Hutnik ponownie objął prowadzenie w 67. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Bartosz Osoliński, a gola uderzeniem głową zdobył Erwin Nowik. W 79. minucie rezultat meczu, po strzale z dystansu, ustalił Adam Brzozowski.

Za tydzień klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława. Mecz jest zaplanowany na sobotę, godzinę 16.

Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc 3:1 (1:1)
Bramki: Pracki 6', Nowik 67', Brzozowski 79' - Koryto 27'.
Żółte kartki: Wielgosz, Gołasiewicz - Winnicki.
Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Brzozowski 57'), Nowik, Baranowski (Sawicki 90'), Goluch (Waćkowski 74') - Szala, Osoliński, Brzeziński (Drożdżal 80'), Waśniowski (Tarnowski 61') - Gołasiewicz (Cimochowski 61'), Pracki.
Sędzia: Piotr Mandes (Warszawa).