Choinka za zakupy w Atrium Reduta

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1390

Już od najbliższej soboty, 16 grudnia, Atrium Reduta rozpoczyna akcję obdarowywania klientów świątecznymi drzewkami.

Choinka za zakupy w Atrium Reduta
Już od najbliższej soboty, 16 grudnia, Atrium Reduta rozpoczyna akcję obdarowywania klientów świątecznymi drzewkami. Osoby, które zrobią zakupy w warszawskim centrum handlowym będą miały szansę dostać jedną z 1000 pięknych jodeł.

Ponad połowa Polaków uważa okres Bożego Narodzenia za najważniejsze święta w roku . Ten szczególny czas wiąże się z wyjątkowymi dla nas wspomnieniami, przywoływanymi przez przedmioty, dźwięki i zapachy. Jednym z symboli tych świąt jest choinka, przy której spędzamy z bliskimi uroczyste chwile. Większość Polaków woli drzewko naturalne, zielone i pachnące.

Świąteczne drzewko będzie można dostać od 16 grudnia w Atrium Reduta. Centrum wręczy klientom wyjątkowe prezenty w ramach akcji „Choinka za zakupy”. Bon upoważniający do odbioru jodły otrzymają osoby, które zrobią zakupy za minimum 300 złotych w sklepach Atrium Reduta lub za 500 złotych w hipermarkecie Carrefour.

– Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy dla klientów wspaniały prezent. Osoby, które skorzystają z oferty sklepów w naszym centrum, mogą liczyć na upominek w postaci pięknej jodły. Akcję „Choinka za zakupy” organizujemy z myślą o stałych gościach Atrium Reduta i tych, którzy zdecydowali się przyjść właśnie do nas na przedświąteczne sprawunki. Wizyta w naszym centrum to świetna okazja, by w przyjaznej, gwiazdkowej atmosferze kupić upominki dla najbliższych i dodatkowo dostać w prezencie piękną choinkę – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

Akcja „Choinka za zakupy” potrwa w dniach 16-23 grudnia. Szczegółowe informacje na temat promocji oraz oferty Atrium Reduta są dostępne na stronie: www.atrium-reduta.pl


Źródło: Atrium Reduta
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.