Centrum handlowe Atrium Targówek w Warszawie otwarte we wszystkie niedziele

Dodano: 6 lat temu Czytane: 4770

Atrium Targówek w Warszawie, będzie otwarta we wszystkie niedziele.

Centrum handlowe Atrium Targówek w Warszawie otwarte we wszystkie niedziele
W związku z obowiązującą od 1 marca 2018 r. ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz niektóre inne dni, Atrium Polska informuje, że większość centrów handlowych należących do firmy, w tym także Atrium Targówek w Warszawie, będzie otwarta we wszystkie niedziele. Decyzja podjęta przez Spółkę wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych najemców oraz ich klientów, którzy zgodnie z obowiązującym prawem mogą prowadzić działalność handlową we wszystkie niedziele.

W najbliższą niedzielę w CH Atrium Targówek w Warszawie otwartych będzie 30 różnych lokali: Multikino, sklepy KupKlocki.pl, Nina Basco i Bella Ragazza, restauracje  Erbil Kebab, Sokołyk, Ichiban Sushi, Pizza Hut Express, McDonald’s, Green It, North Fish, Subway, Trattoria, Sphinx, Express Kuchnia Marche, kawiarnie Costa Coffee, Grycan, Saint Honore, Cukiernia Sowa i Starbucks, salony urody Gabriel i Denique, apteka Dr. Zdrowie, Poczta Polska,  Bank BGŻ BNP Paribas, mBank, kwiaciarnia, punkt Totalizatora Sportowego LOTTO, a także myjnia samochodowa.

W pozostałe dni tygodnia Atrium Polska nie zmienia godzin funkcjonowania swoich centrów handlowych. Nowe zasady funkcjonowania centrów handlowych będą przekazywane bezpośrednio klientom centrów handlowych Atrium Polska oraz zostaną wprowadzone do regulaminu wszystkich obiektów na terenie całej Polski. Informacje o otwartych sklepach będą też udzielane w InfoPunktach, a szczegółowe listy zostaną opublikowane na stronach www poszczególnych centrów handlowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami do końca 2018 roku zakazem nie zostaną objęte pierwsza i ostatnia niedziela miesiąca, o ile nie wypadnie w inny dzień ustawowo wolny od pracy. Najbliższe dwa lata będą stanowiły okres przejściowy, do wprowadzenia w 2020 roku całkowitego zakazu handlu w niedziele  z wyjątkami określonymi w ustawie.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.