Drugi Media Expert w Warszawie. W środę wielkie otwarcie

Dodano: 6 lat temu Czytane: 14281

Już 28 lutego, w Galerii Rondo Wiatraczna odbędzie się uroczysta, pełna atrakcji i niespodzianek inauguracja działalności nowego elektromarketu sieci Media Expert w Warszawie.

Drugi Media Expert w Warszawie. W środę wielkie otwarcie
Już 28 lutego, w Galerii Rondo Wiatraczna odbędzie się uroczysta, pełna atrakcji i niespodzianek inauguracja działalności nowego elektromarketu sieci Media Expert w Warszawie.

Konkursy z nagrodami

Już 28 lutego, w Galerii Rondo Wiatraczna odbędzie się uroczysta, pełna atrakcji i niespodzianek inauguracja działalności nowego elektromarketu sieci Media Expert na Grochowie.

Elektromarket Media Expert zajmie centralną część pierwszego piętra Galerii Rondo Wiatraczna. Na łącznej powierzchni prawie 800 m.kw. zaplanowano ekspozycję najnowszych produktów RTV/AGD, multimediów oraz elektroniki użytkowej. Na miejscu będzie można skorzystać z porad konsultantów, a także obsługi doradców kredytowych. W elektromarkecie odbierzemy również zakupy zrobione w sklepie internetowym MediaExpert.pl.

„Uroczyste otwarcie naszego elektromarketu w Galerii Rondo Wiatraczna w Warszawie to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń pierwszej połowy 2018 roku. Mamy nadzieję, że wspólnie z klientami stosownie uczcimy ten wyjątkowy dzień.

Zaplanowaliśmy niespodzianki, atrakcje, koło fortuny, konkursy z nagrodami i oczywiście - wyjątkowe promocje. Jestem przekonany, że każdy, kto zechce osobiście odwiedzić nasz elektromarket 28 lutego, nie będzie zawiedziony. Zaskoczymy nie tylko cenami!” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Przypomnijmy - Media Expert jest najszybciej rozwijającą się siecią elektromarketów w Polsce. Obecna na naszym rynku od ponad 15 lat, dostarcza klientom najlepszy sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie w ramach sieci działa 440 elektromarketów.

Z wyjątkowych, inauguracyjnych promocji cenowych oraz przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać w dniu otwarcia Media Expert - już od godziny 13.00.

„Galeria Rondo Wiatraczna ma szansę nawiązać do bogatej tradycji handlowej Universamu, stanowiącego przez lata jeden z najważniejszych obiektów handlowych prawobrzeżnej Warszawy. Cieszymy się bardzo, że będziemy mieli swój udział w napisaniu nowej historii tego miejsca i mamy nadzieję, że elektromarket sieci Media Expert stanie się chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Pragi i całej Stolicy.”- mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Komentarze (Ilość: 1)
Malejąco Standardowy
  • super!
    2018-02-27 21:53:33 Zgłoś
    Ooo,konkursy, ciekawe co można wygrać i jakie promocje są przewidziane. Z kim się jutro widzę w media expert? :D