Od sierpnia taniej na Circle K z Kartą Dużej Rodziny

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1023

1 sierpnia 2018 roku sieć stacji paliw Circle K dołączyła do programu Karta Dużej Rodziny. Circle K zaoferuje posiadaczom kart specjalne zniżki i rabaty na paliwo, usługę myjni...

Od sierpnia taniej na Circle K z Kartą Dużej Rodziny
1 sierpnia 2018 roku sieć stacji paliw Circle K dołączyła do programu Karta Dużej Rodziny realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Dzięki nawiązanej współpracy, Circle K zaoferuje posiadaczom kart specjalne zniżki i rabaty na paliwo, usługę myjni, a także produkty z oferty gastronomicznej.

W ramach programu klienci stacji, za okazaniem Karty Dużej Rodziny, będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek na paliwa bazowe w wysokości 8 groszy za litr (benzyna miles® 95, olej napędowy miles® diesel, gaz LPG SupraGas), a także na paliwa premium w wysokości 15 groszy za litr (benzyna milesPLUS® 95, benzyna milesPLUS® 98, olej napędowy milesPLUS® diesel, milesPLUS® diesel arktyczny). Do dyspozycji beneficjentów będzie również zniżka 20% na wybrane produkty oferty gastronomicznej oraz rabat 25% na usługę myjni (dotyczy wybranych stacji).

- Podróżowanie dużą rodziną to nierzadko wyzwanie, szczególnie w okresie wakacyjnym. Cieszymy się, że dołączając do programu możemy wspierać rodziców i ich dzieci w rozsądnym planowaniu codziennych wydatków -– mówi Rafał Droździak, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Karta Dużej Rodziny to program koordynowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej obejmujący szereg zniżek na towary i usługi oferowane zarówno przez podmioty publiczne jak i prywatne. Program skierowany jest do rodzin wielodzietnych (posiadających trójkę lub więcej dzieci) i można do niego przystąpić niezależnie od dochodów.

Więcej informacji, lista stacji oraz produktów objętych rabatami: https://www.circlek.pl/pl_PL/pg1334116499963/osoby-prywatne/produkty-i-uslugi/KartaDu%C5%BCejRodziny.html

 


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.