Wyprawka szkolna w Biedronce na piątkę z plusem

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1323

Sezon urlopowy na półmetku, dlatego warto już dziś pomyśleć o wyprawce szkolnej, aby uniknąć wrześniowej gorączki zakupów. W przygotowaniach do szkoły pomoże atrakcyjna oferta sieci Biedronka

Wyprawka szkolna w Biedronce na piątkę z plusem
Sezon urlopowy na półmetku, dlatego warto już dziś pomyśleć o wyprawce szkolnej, aby uniknąć wrześniowej gorączki zakupów. W przygotowaniach do szkoły pomoże szeroka i atrakcyjna oferta sieci Biedronka. Od 6 sierpnia br. w ramach folderu „Piątka na powitanie. Wszystko do szkoły!” znajdzie się szereg przyborów szkolnych i artykułów pomocnych w nauce, a dzięki promocji „Zakupy na piątkę z plusem” mogą być one jeszcze tańsze.

W specjalnej ofercie produktów szkolnych sieci Biedronka na szczególną uwagę zasługują artykuły marki własnej Kayet. – Jest to jedna z marek własnych sieci Biedronka, przeznaczona dla uczniów i studentów, a także pracowników biurowych. W ramach marki Kayet znajdą oni akcesoria i przybory szkolne w najmodniejszych wzorach i fasonach. Kayet wyróżnia się też jakością, przystępną ceną oraz charakterystyczną modną kolorystyką – mówi Kamila Mikitiuk, kupiec odpowiedzialny za ofertę szkolną sieci Biedronka. Spośród wielu produktów marki Kayet, klienci mogą nabyć m.in. piórniki, które można personalizować dzięki fantazyjnym przypinkom, temperówki na korbkę w soczystych kolorach, nożyczki w kształcie rekina czy składane linijki.

Oferta szkolna sieci Biedronka

W najnowszej ofercie szkolnej dostępne są zeszyty z licencją w kilkunastu wzorach, w tym m.in. popularnych filmów: „Soy Luna”, „Sekretne życie zwierzaków domowych”, „Spider-Man”, „Gwiezdne wojny” czy „Transformers”. Najmłodsi mogą rozpocząć przygodę szkolną, korzystając z papeterii z wizerunkami swoich ulubieńców, w tym np. Minionków czy Świnki Peppy. Wyprawkę szkolną uzupełnia szeroki asortyment zestawów piśmienniczych marek Pentel, Maped, Bambino czy Scentos.

Mali artyści mogą rozwijać swoją wyobraźnię dzięki farbom do malowania palcami z neoprenowymi stempelkami oraz plastelinie z brokatem. Wśród przyborów do prac kreatywnych znajdują się także: kolorowe bibuły, zestawy dziurkaczy dekoracyjnych, a także podkładki z filcu i folii piankowej.

Powrót do szkoły nie byłby możliwy bez funkcjonalnych tornistrów i plecaków oraz podręcznych worków na gimnastykę i kuferków na drobne akcesoria szkolne. W trosce o prawidłowy rozwój dzieci, sieć zaoferowała szeroki wybór plecaków na kółkach z regulowanymi szelkami i osłoną na stelaż oraz tornistry premium. Nie zabraknie także plecaków dla młodzieży znanych marek m.in. Adidas, New Balance czy Nike.

Promocja „Zakupy na piątkę z plusem”

Aby zakupy szkolne były jeszcze tańsze, sieć Biedronka przygotowała dla swoich klientów dodatkową akcję: „Zakupy na piątkę z plusem”. Klienci, którzy w dniach 23 lipca – 5 sierpnia br. odwiedzą dowolny sklep Biedronka minimum 10 razy i zrobią w tym czasie zakupy z użyciem karty Moja Biedronka – otrzymają 15% rabatu na wybrane artykuły szkolne objęte promocją (i analogicznie 5% rabatu przy min. 5 zakupach). Rabat można zrealizować podczas jednorazowych zakupów artykułów szkolnych w sklepach Biedronka od 6 do 19 sierpnia br.

Konkurs „Moja Drużyna Marzeń”

Sieć Biedronka jako Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski przygotowała też specjalną kolekcję produktów z wizerunkami piłkarzy. Dodatkowo, dla wszystkich fanów futbolu, Biedronka zorganizowała konkurs „Moja Drużyna Marzeń”. Klienci, którzy zakupią jeden oficjalny produkt licencyjny PZPN i wykonają pracę plastyczną (z udziałem Reprezentacji i propozycją ustawienia zawodników na boisku), mają szansę wygrać 2-osobowe bilety na mecz Polska-Czechy 15 listopada br. w Gdańsku, piłki i koszulkę meczową z podpisami Reprezentacji.

Oferta szkolna sieci Biedronka dostępna jest od 6 sierpnia br. lub według dat wskazanych przy produktach, do 26 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów. Kolejna odsłona produktów szkolnych z Biedronki będzie dostępna od 20 sierpnia br. Więcej informacji na temat aktualnej oferty można znaleźć na stronie internetowej sieci Biedronka: http://www.biedronka.pl/pl.

 


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.