Bezpłatne konsultacje modowe w Galerii Łomianki

Dodano: 6 lat temu Czytane: 684

Letnie wyprzedaże - kuszą cenami, ale potrafią też zmęczyć. W sklepach panuje promocyjna gorączka, podczas której łatwo ulec pokusie kupienia czegoś, czego być może… nigdy nie założysz.

Bezpłatne konsultacje modowe w Galerii Łomianki
Letnie wyprzedaże - kuszą cenami, ale potrafią też zmęczyć. W sklepach panuje promocyjna gorączka, podczas której łatwo ulec pokusie kupienia czegoś, czego być może… nigdy nie założysz. Sposobem na udane modowe łowy są zakupy w towarzystwie profesjonalistki. Obawiasz się, że nie stać Cię na taki luksus? W Galerii Łomianki z indywidualnych konsultacji ze stylistką skorzystać możesz całkowicie za darmo!

Zakupy ze stylistką

Pomoc modowych ekspertów nie jest już zarezerwowana tylko dla gwiazd ze świata show biznesu, a profesjonalne porady stylistki nie muszą kosztować fortuny. W Galerii Łomianki na konsultacje umówisz się zupełnie za darmo. Stylistka Gosia Marszałek podpowie, w czym dobrze wyglądasz i jakie fasony pasują do Twojej sylwetki, typu urody i stylu. Być może letnie wyprzedaże to dobra okazja na odświeżenie garderoby?
Poznajmy się bliżej:

Małgorzata Marszałek – Doradca stylu, marketingowiec, wielka pasjonatka dobrego smaku i sportowego życia. Kocha podróże, dobrze ubrana nawet w domu, ponieważ jej motto to: „Twoje ubranie to szacunek”. Powie Ci, jak ważne są ubrania i że dzięki nim naprawdę możesz wiele osiągnąć.

Najbliższe zakupy ze Stylistką odbędą się 6, 8 i 16 sierpnia, o równych godzinach: 13:00, 17:00 i 19:00. Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Wybierz termin i wypełnij formularz na stronie sklepu  http://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.