Zespół Eier wystąpi na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula

Dodano: 6 lat temu Czytane: 732

1 sierpnia w Hulakula wystąpi najbardziej utytułowany z dotychczas prezentujących się zespołów w ramach Letniej Scenie Muzycznej – formacja Eier.

Zespół Eier wystąpi na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula
1 sierpnia w Hulakula wystąpi najbardziej utytułowany z dotychczas prezentujących się zespołów w ramach Letniej Scenie Muzycznej – formacja Eier.

Tym razem posłuchamy cięższej muzyki w – przygotowanej specjalnie na tę okazję – akustycznej aranżacji. To gratka nie tylko dla fanów tego uznanej grupy, o której ambasador projektu, Jacek Wroński, mówi:  Eier to niesamowity zespół grający ciężkiego rocka z domieszką melodyjnego metalu. Mocną stroną zespołu są ciekawe, niebanalne kompozycje. Warto wspomnieć również o żywiołowej wokalistce obdarzonej mocnym, intrygującym głosem. Koncert podczas Letniej Sceny Hulakula będzie dla nich wydarzeniem wyjątkowym, ponieważ to właśnie tutaj zaprezentują po raz pierwszy akustyczne aranżacje swoich utworów. Jest to oczywiste nawiązanie do bardzo popularnej serii akustycznych rockowych koncertów MTV Unplugged.

Eier to formacja z pogranicza rocka i metalu, na czele której stoi charyzmatyczna wokalistka Grażyna Machura, a w skład zespołu wchodzą ponadto: Andrzej Garnek (gitara), Karol Fujarski (gitara), Alek Kita (gitara basowa) i Piotr Kowalski (perkusja). Zespół może pochwalić się trzema albumami: Eier, Iluzjonista i Rewolucja, a także współpracą z artystami takiego formatu jak założyciel grupy Hunter – Paweł Grzegorczyk czy gitarzysta grupy Samael – Marco „Makro” Rivao. Eier aktywnie koncertuje – otwierał koncerty wiodących polskich zespołów, jak Coma, Perfect czy Kat & Roman Kostrzewski, od lat pracując nad swoim unikalnym wizerunkiem scenicznym.

Miejsce: letni ogródek Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta, Jagiellońska 82B, Warszawa
Artysta: Eier
Data: 11 sierpnia, godz. 20:00
Wstęp: wolny do godziny 20:00, po godzinie 20:00: 20 zł


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.