Strażnicy miejscy rozdają wodę w różnych miejscach stolicy

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1031

Dzięki działaniom strażników miejskich warszawska kranówka gasi pragnienie nie tylko mieszkańcom stolicy

Strażnicy miejscy rozdają wodę w różnych miejscach stolicy
Od lipca straż miejska we współpracy z  MPWiK częstuje bezpłatną warszawską kranówką. W te trudne do zniesienia upały, akcja cieszy się dużym powodzeniem oraz zainteresowaniem Warszawiaków. Woda spełnia rygorystyczne kryteria, ma datę ważności, przede wszystkim jest przyjemnie chłodna. Funkcjonariusze przewożą ją w specjalnych lodówkach, dzięki temu dociera na miejsce świeża. Turyści oraz mieszkańcy miasta, którzy otrzymują  bezpłatną wodę, z zadowoleniem przyjmują takie działania strażników miejskich.

Pani Katarzyna, mieszkanka Pragi : Świetny pomysł. Upał doskwiera, a woda jest pyszna i chłodna.
Pan Krzysztof ze Śródmieścia: Super pomysł. Dziękuję strażnikom.

W lipcu, kiedy strażnicy rozpoczęli akcję, już pierwszego dnia cały zapas wody został rozdany w kilka godzin. Na szczęście MPWiK zapewnia, że wody nie zabraknie.

Przypominamy ,że warszawska kranówka jest wodą średniozmineralizowaną. Zwłaszcza w  takie upały nie tylko warto, ale powinno się jej pić dużo.

Akcja trwa – strażnicy będą rozdawać  wodę w różnych miejscach stolicy. Takimi miejscami są, między innymi, Plac Powstańców Warszawy oraz Plac Zamkowy. Chłodną kranówką raczą się także mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy na ulicy Grochowskiej przy Zakole w rejonie Centrum Handlowego.

Działania te będą kontynuowane w upalne dni, których- jaki widać po prognozach-jeszcze nam nie zabraknie.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.