Przegląd prasy w Biedronce – nowe tytuły już dostępne

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1126

Biedronka intensywnie rozwija ofertę prasy drukowanej. Najchętniej kupowane na rynku gazety dostępne są już w 2245 sklepach sieci

Przegląd prasy w Biedronce – nowe tytuły już dostępne
Biedronka intensywnie rozwija ofertę prasy drukowanej. Najchętniej kupowane na rynku gazety dostępne są już w 2245 sklepach sieci. W ofercie znaleźć można dzienniki ogólnopolskie, tygodniki opinii, magazyny poradnikowe i rozrywkowe, a w ponad 1840 placówkach także dzienniki regionalne.

W zależności od wielkości sklepu Biedronka oferuje klientom 15 lub 35 tytułów prasowych. Gazety prezentowane są na specjalnych ekspozytorach, umieszczonych najczęściej przed linią kas. Do sklepów Biedronka dostarcza je Ruch S.A.

Proponowane przez sieć tytuły to liderzy rynkowi – „Fakt”, „Super Express” i „Nasz Dziennik” wśród dzienników ogólnopolskich, „Gość Niedzielny”, „Polityka” i „Newsweek Polska” wśród tygodników opinii oraz „Kobieta i Życie” i „Dobre Rady” wśród miesięczników poradnikowych. W ofercie sieci znaleźć można również najpopularniejszy tygodnik telewizyjny „Tele Tydzień”, najbardziej poczytne magazyny kobiece, takie jak „Przyjaciółka” czy „Tina” oraz motoryzacyjne – „Auto Świat” i „Motor”, a także obowiązkową lekturę codzienną wszystkich fanów sportu, czyli „Przegląd Sportowy”. W sklepach dostępne są też regionalne dzienniki.

– Chcąc odpowiadać na oczekiwania klientów stale uatrakcyjniamy asortyment produktów dostępnych w sieci sklepów Biedronka. Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty tytułów prasowych po to, by zapewnić możliwość zakupu najpopularniejszych gazet podczas codziennych zakupów. Dodatkowo, mając na uwadze, że nasi klienci chcą wiedzieć, co dzieje się w ich najbliższej okolicy, proponujemy im regionalny dziennik, najchętniej czytany w danej części kraju – mówi Monika Krawczyk, kupiec odpowiedzialny za ofertę prasy w sieci sklepów Biedronka.
W ofercie sieci Biedronka na terenie całego kraju dostępne są także wydawane na jej zlecenie czasopisma: „Kropka TV”, „Moje smaki życia” oraz „Mój pies i kot”.  

Więcej informacji na temat oferty prasy można znaleźć na stronie www.biedronka.pl.

 


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.