Hutnik Warszawa zremisował u siebie z KS Łomianki 1:1

Dodano: 6 lat temu Czytane: 806

Hutnik na remis w pierwszym meczu. Hutnik Warszawa zremisował u siebie z KS Łomianki 1:1, w meczu 1. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Hutnik na remis w pierwszym meczu

W 7. minucie Piotr Wielgosz minął dwóch zawodników i dośrodkował z prawej strony boiska. Strzał głową oddał Damian Pracki, ale kapitalną interwencją popisał się bramkarz gości. W 30. minucie po rzucie rożnym dla Hutnika przeciwnik wyszedł z kontrą. Napastnik znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak pojedynek wygrał debiutujący w bramce Hutnika Patryk Andrzejczak. W 39. minucie w polu karnym sfaulowany został wychodzący sam na sam Pracki. Sędzia wskazał na jedenasty metr, lecz po konsultacji z asystentem słusznie odwołał decyzję. Na pozycji spalonej był Patryk Turko, który mimo że nie dotknął piłki, to zablokował obrońcę. W 45. minucie zawodnik gości oddał strzał z pola karnego, ale dobrze po raz kolejny interweniował Andrzejczak.

Goście objęli prowadzenie w 71. minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska bramkę uderzeniem głową zdobył Michał Kielak. „Hutnicy” szybko odpowiedzieli. Rafał Goluch podał do Bartosza Osolińskiego, który głową strącił piłkę do niepilnowanego Prackiego. Napastnika Hutnika w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości.

Już w najbliższą środę klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Wisły Płock. Mecz jest zaplanowany na godzinę 17.
Hutnik Warszawa - KS Łomianki 1:1 (0:0)

Bramki: Pracki 75' - Kielak 71'.
Żółte kartki: Avanesyan, Majczyna.
Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Liszewski 60'), Nowik, Waćkowski, Baranowski (Goluch 72') - Szala (Drożdżal 90'), Osoliński, Brzeziński, Cimochowski (Gołasiewicz 83'), Turko (Tarnowski 60') - Pracki.

Łomianki: Błesznowski - Czady, Stępień, Kowalski (Ostaszewski 88'), Szeliga (Kielak 65'), Avanesyan (Majczyna 82'), Truszczyński, Paluch, Podsiadlik, Stanisławski (Pavlas 55'), Kalinowski.
Sędzia: Michał Więckowski (Warszawa).