W szkolne plecaki Biedronka pakuje vouchery na sobotnie zakupy

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1241

W szkolne plecaki Biedronka pakuje vouchery na sobotnie zakupy

W szkolne plecaki Biedronka pakuje vouchery na sobotnie zakupy
Tylko w poniedziałek i wtorek za zakup plecaka szkolnego lub dla przedszkolaka w Biedronce można odebrać voucher o wartości 10 zł. Na kółkach, z ulubionym bohaterem czy znanej marki? Nieważne, bo akcją objęte są wszystkie plecaki, które w Biedronce dostępne są już od 27,99 zł za sztukę.

Oferta obowiązuje 13 i 14 sierpnia br., a voucher będzie można wykorzystać w trakcie zakupów w sobotę, 18 sierpnia br. Maksymalna wartość vouchera to 100 zł.

- Wszyscy wiemy, że rodzice mają sporo wydatków przed nowym rokiem szkolnym. W Biedronce znajdą szeroki wybór przyborów w niskich cenach. Dodatkowo, by umożliwić im większe oszczędności, zorganizowaliśmy promocję na plecaki. Dzięki objęciu akcją całej oferty, zadowolone będą i dzieci, i rodzice – mówi Szymon Sochacki, dyrektor ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

W ofercie Biedronki znaleźć można szeroki wybór funkcjonalnych tornistrów i plecaków. Uczniowie młodszych klas wybierać mogą spośród plecaków na kółkach z regulowanymi szelkami i osłoną na stelaż oraz tornistrów premium. Na tych starszych czekają plecaki znanych marek m.in. Adidas, New Balance czy Nike.

Więcej szczegółów na temat oferty oraz jej regulamin wraz z wyłączeniami produktowymi można znaleźć na stronie www.biedronka.pl.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.