"Colours of Sadness" w PROMie Kultury!

Dodano: 6 lat temu Czytane: 892

Od 5 września w PROMie Kultury Saska Kępa (ul. Brukselska 23) będzie można podziwiać obrazy warszawskiego artysty Krzysztofa Logińskiego.

"Colours of Sadness" w PROMie Kultury!
Od 5 września w PROMie Kultury Saska Kępa (ul. Brukselska 23) będzie można podziwiać obrazy warszawskiego artysty Krzysztofa Logińskiego. Wystawa malarstwa „Colours of Sadness” dotyczy kobiecych portretów przepełnionych emocjami. Forma i stylistyka prac artysty nawiązuje głównie do graffiti i street artu, z których Krzysztof Logiński czerpie najwięcej inspiracji.

Artysta od najmłodszych lat związany jest z warszawską Pragą Południe. Ukończył Architekturę Wnętrz na Wydziale Sztuki. Jego twórcza ścieżka wypełniona jest wszelkimi treściami wizualnymi. Krzysztof Logiński interesuje się wszystkim tym, co ,,miłe dla oka” - od piękna natury, przez architekturę, grafikę, design, po szeroko rozumiany street art i malarstwo nowoczesne. Jako projektant wnętrz skupia się przede wszystkim na walorach wizualnych i dekoracyjnych swoich prac.

Nostalgiczne, zamyślone, smutne czy tęskniące twarze kobiet stają się znakiem rozpoznawalnym twórczości Logińskiego. Ukazane są najczęściej w kontrastującej kolorystyce. Zacieki, zachlapania i intensywność barw to efekt zainteresowań artysty. Wystawa „Colours of Sadness” jest częścią ważnego kulturalnego wydarzenia na mapie Warszawy - Warsaw by Art 2018. Od 21 do 23 września galerie biorące udział w projekcie będą otwarte dla zwiedzających. W swej ofercie zaprezentują także spotkania z artystami, aukcje i wydarzenia towarzyszące.
Wernisaż wystawy malarstwa Krzysztofa Logińskiego ,,Colours of Sadness” odbędzie się 5 sierpnia o godzinie 19:00 w Galerii PROM. Wystawę będzie można oglądać do 4 października.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.