PKS Polonus: 5 połączeń dziennie między Warszawą a Lublinem

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1805

PKS Polonus rozszerza siatkę połączeń o linie do Lublina i Stalowej Woli oraz zacieśnia współpracę operacyjną z PolskiBus.com.

PKS Polonus: 5 połączeń dziennie między Warszawą a Lublinem
PKS Polonus rozwija siatkę połączeń o dwie kolejne linie. Kursy: Warszawa - Lublin uruchomione zostaną 26 maja 2017 roku, a na trasie Warszawa - Stalowa Wola ruszą już 12 maja 2017 roku. Sprzedaż biletów PKS Polonus na obu liniach wystartowała dzisiaj, równolegle w serwisie www.pkspolnus.pl oraz na platformie www.polskibus.com. Jest to zacieśnienie współpracy z PolskiBus.com, który od marca 2017 roku oferuje na swojej platformie sprzedażowej bilety państwowego przewoźnika.

Po majowym powiększeniu przez PKS Polonus floty o 8 autobusów, przewoźnik kontynuuje działania strategiczno-inwestycyjne i rozwija siatkę połączeń o dwie nowe linie łączące Warszawę z Lublinem i Stalową Wolą. To powrót - z nowoczesnym taborem i promocyjnymi cenami biletów - na obsługiwane kilka lat temu trasy. Dzięki poszerzeniu oferty sprzedażowej platformy PolskiBus.com o 5 ekspresowych, codziennych połączeń z Warszawy do Lublina, pasażerowie PolskiBus.com będą mieli do wyboru aż 13 kursów dziennie w każdą stronę.

PKS Polonus kontynuuje zapowiadany rozwój floty i siatki połączeń. Uruchomienie 5 ekspresowych połączeń dziennie na trasie Warszawa - Lublin ma tym większe znaczenie dla pasażerów, że dokonuje się w przeddzień rozpoczęcia długoterminowych remontów na linii kolejowej Warszawa-Lublin. Liczymy, że nowoczesny tabor skierowany do obsługi tej trasy, dogodne godziny połączeń oraz atrakcyjne ceny biletów spotkają się z dużym i stałym zainteresowaniem ze strony pasażerów tak PKS Polonus, jak też PolskiBus.com – mówi Maciej Acedański, Prezes PKS Polonus.
Wspaniała niespodzianka dla mieszkańców Lublina! W ramach kolejnego etapu współpracy operacyjnej z naszym partnerem PKS Polonus oddajemy do Państwa dyspozycji aż 5 nowych, bezpośrednich połączeń na linii Warszawa - Lublin oraz do Stalowej Woli. Od wielu lat otrzymywaliśmy prośby od Pasażerów o poszerzenie oferty na tej trasie. Jest to najlepszy moment na wprowadzenie tej nowości na platformę www.polskibus.com. Zachęcamy do planowania podróży w atrakcyjnych cenach na pokładach komfortowych autokarów ADL Plaxton – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Wszystkie kursy na trasie Warszawa - Lublin realizowane będą przez autokary marki ADL Plaxton, które są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, toalety, gniazdka elektryczne, odchylane skórzane fotele oraz możliwość przewozu osób z niepełnosprawnościami. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące trasy POL7. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem.

Autokary obsługujące linie PKS Polonus będą miały w Warszawie 2 przystanki – na Dworcu Zachodnim oraz w centrum miasta – na Placu Defilad. Z Dworca Zachodniego odjazdy planowane są na godz.: 5:30, 8:15, 12:00, 15:30 i 17:00, natomiast spod Pałacu Kultury i Nauki autobusy będą odjeżdżały 15 minut później niż z przystanku początkowego. Z kolei odjazdy z Dworca Autobusowego w Lublinie w kierunku stolicy zostały zaplanowane na godz.: 6:30, 10:00, 12:30, 16:15 i 20:00.

Bilety na połączenia do Lublina i Stalowej Woli dostępne będą na stronach: www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl, www.polskibus.com oraz na partnerskich platformach sprzedażowych. Kierowcy będą również prowadzić bezgotówkową sprzedaż biletów przyjmując wyłącznie płatności kartowe. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów PKS Polonus, który dostępny jest pod adresem: http://pkspolonus.pl/regulaminy/przewozow.


Źródło: Polonus
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.