Nowy klub na mapie stolicy w Teatrze WARSawy

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 410

Otwarcie Baru Wars w teatrze WARSawy zaplanowano na najbliższą sobotę, 6 października od godz. 20.00. Miami WARS, ekipa która będzie odpowiadać za działalność baru...

Nowy klub na mapie stolicy w Teatrze WARSawy
Otwarcie Baru Wars w teatrze WARSawy zaplanowano na najbliższą sobotę, 6 października od godz. 20.00. Miami WARS, ekipa która będzie odpowiadać za działalność baru zapowiada inauguracyjną imprezę w gorących rytmach dj-skich setów.  

Przed spektaklami i po nich będzie można tutaj spotkać się, porozmawiać, wymienić wrażeniami i posłuchać muzyki – nowy bar, Miami WARS otwiera się w Teatrze WARSawy na Rynku Nowego Miasta w sobotę.

Bezpretensjonalna atmosfera, wyjątkowa przestrzeń foyer Teatru WARSawy na pewno sprzyjać będzie relaksowi, dyskusjom, czy po prostu chwilom spędzonym przy kawie.

W sobotę w barze pojawi się DJ  GUTS, specjalny gość z Francji, autora albumów:" Hiphop after all", "Le Bienheureux", "Paradise for all", "Eternal" i współautora fenomenalnych składanek „Beach Diggin”. Poza nim na otwarciu zagrają też dawno nie słyszani wspólnie Dizkret&Praktik z DJ setem oraz kilku niespodziewanych gości.

Więcej o artystach:
GUTS
Kariera muzyczna Gutsa rozpoczęła się w 1990 roku wraz z utworzeniem zespołu Alliance Ethnik , z którym dał życie pierwszym albumom "Simple et funky", "Fat comeback". W 2007 roku nagrał "Guts le Bienheureux" pierwszy solowy album wytwórni Wax On Records. W 2009 roku nagrał "Freedom", drugi solowy album, ale tym razem, w przeciwieństwie do poprzedniego albumu, jest całkowicie samowystarczalny i jest wynikiem współpracy z artystą Mambo, z którym czerpie życie z wytwórni płytowej Pura Vida Music.
https://www.facebook.com/GutsOfficial/

Dizkret:
właściwie Wojciech Nosowski znany również jako Kret i Dizky. Dizkret działalność artystyczną rozpoczął w grupie TJK, następnie uczestniczył w projekcie Stare Miasto, w którego skład wchodzili również WuBe i Wujlok. Wydali dwie płyty, pierwszą, nakładem Polygram o nazwie "Stare Miasto" (1998), promowaną singlem "Jak się poruszać po mieście" i drugą: "Minuty" (2001) wydaną przez Universal Music Polska, następnie nawiązał współpracę z producentem, Praktikiem, z którym wydał płytę "IQ"
https://www.facebook.com/dizkret/

Praktik:
polski muzyk, kompozytor i producent muzyczny. Jakub Nowak znany jest przede wszystkim z występów w duecie wraz z raperem Wojciechem "Dizkret" Nosowskim. Efektem współpracy był album IQ, który ukazał się nakładem wytwórni
https://www.facebook.com/KubaPraktik
Wstęp jest wolny. Partnerem imprezy jest Bushmills Black Bush

 


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.