Atrium Targówek większe po przebudowie

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1516

Nowa aleja modowa z 32 sklepami w najświeższych konceptach handlowych i premierową ofertą aż 26 marek, nowoczesna fasada oraz odnowiona strefa food court zostały już otwarte.

Atrium Targówek większe po przebudowie
Nowa aleja modowa z 32 sklepami w najświeższych konceptach handlowych i premierową ofertą aż 26 marek, nowoczesna fasada oraz odnowiona strefa food court zostały już otwarte. Z okazji tak długo wyczekiwanego przez Warszawiaków wydarzenia, centrum handlowe Atrium Targówek przygotowało dla swoich klientów moc atrakcji. Król robotów Tytan, szalona zabawa z Jessicą Mercedes i Krzysztofem Ibiszem, Gosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan, a także liczne konkursy to tylko niektóre z nich.

Królewskie przyjęcie z okazji otwarcia Atrium Targówek!

Centrum handlowe Atrium Targówek nieustannie zmienia się, wraz z gośćmi, którzy spędzają w nim czas, dopasowuje do ich potrzeb i stylu życia. Atrium Targówek jest przyjaznym, życzliwym, kreatywnym sąsiadem, który chętnie gości Klientów, zarówno tych większych, jak i małych. Aktualnie z okazji otwarcia nowych przestrzeni dla klientów obiektu zarówno większych, jak również dla tych najmłodszych czeka moc niespodzianek.

Podczas wydarzenia ku uciesze nie tylko tych najmłodszych pojawi się specjalny cybergość – robot Tytan, którego niezwykłe show klienci Atrium Targówek będą mogli oglądać w piątek oraz sobotę.

Król robotów Tytan, gwiazdy telewizji i liczne konkursy na dobry początek

Wśród gości nie zabraknie też znanych i lubianych gwiazd. Już w ten weekend Gosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan wezmą udział w wyzwaniu „Księżniczka i książę wyzwań”. W zabawie weźmie udział również blogerka Jessica Mercedes oraz prezenter Krzysztof Ibisz. Poza tym chłopcy z kanału youtubowego Abstrachuje TV: Czarek i Robert, pobawią się w kierowców i odwiozą do domu klientów centrum handlowego. „Taksówka Targówka” przy współpracy z Traficar to sobotnia atrakcja dla klientów.

Nie zabraknie też licznych konkursów z nagrodami. W piątek, sobotę oraz niedzielę na klientów warszawskiego centrum handlowego Atrium Targówek czeka konkurs „Rządzenie na scenie”. Z kolei miłośnicy zakupów będą mogli skorzystać z licznych rabatów i promocji, przygotowanych specjalnie z okazji otwarcia nowych przestrzeni.

Atrium Targówek przygotowało również atrakcję dla odważnych. Już w niedzielę miłośnicy podniebnych lotów będą mogli zmierzyć się w tunelu aerodynamicznym FlySpot.  

To jeszcze nie koniec atrakcji. Klientów do centrum handlowego będzie dowoził bezpłatny królewski autobus, a na najmłodszych będą czekały balony, korony słodkości oraz warsztaty kreatywne.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.