Galeria Łomianki oddaje jeden z lokali swoim klientom

Dodano: 2 lata temu Czytane: 477

W jednym z lokali Galerii Łomianki powstaje wyjątkowe miejsce, którym obiekt chce podzielić się z klientami, sąsiadami, a także wszystkimi, którzy chcieliby wypełnić je swoją kreatywnością...

Galeria Łomianki oddaje jeden z lokali swoim klientom
Rusza punkt aktywności lokalnej i sąsiedzkiej - „Współdzielnia”. W jednym z lokali Galerii Łomianki powstaje wyjątkowe miejsce, którym obiekt chce podzielić się z klientami, sąsiadami, a także wszystkimi, którzy chcieliby wypełnić je swoją kreatywnością, talentami i pomysłami. „Współdzielnia” to otwarty punkt lokalnej aktywności, w którym można podzielić się swoimi umiejętnościami podczas sąsiedzkich warsztatów i szkoleń, nieodpłatnie zorganizować spotkanie tematyczne, wykład czy pokaz.
 
 „Naturalnie, wszystko, blisko” to obietnice, które złożyliśmy podczas rebrandingu i realizujemy każdego dnia. Aby być jeszcze bliżej postanowiliśmy… podzielić się z klientami jednym z naszych lokali! „Współdzielnia” powstała w celu promowania wszelkich lokalnych inicjatyw – nawet tych najmniejszych, integrowania społeczności Łomianek i okolic, wpierania rozwoju talentów – mówi Dagmara Michalec, Marketing Manager Galerii Łomianki.

Rozkład jazdy „Współdzielni” tworzony będzie na podstawie pomysłów i inicjatyw społecznych.  Przestrzeń jest otwarta dla osób prywatnych, grup formalnych i nieformalnych, organizacji pozarządowych. Lokal wyposażony jest w fortepian, stoły i krzesła eventowe oraz zaplecze z bieżącą wodą. W przestrzeni wyodrębniony jest również punkt adopcji roślin. Tu przynosić można kwiaty, którymi z jakiegoś powodu (wyjazd, alergia, brak miejsca w mieszkaniu) nie możemy się już opiekować i odwrotnie - zaadoptować pozostawione rośliny. W ramach „Współdzielni” na podobnych zasadach funkcjonować będzie także punkt wymiany książek.

Wspólnie chcemy zadbać o to, aby „Współdzielnia” była miejscem przyjaznym, ciekawym, kolorowym – ośrodkiem mądrej, wartościowej rozrywki. Będziemy czuwać nad jakością inicjatyw, które będą się tu realizowały i nad szacunkiem dla wszystkich współdzielących z nami czas i przestrzeń – podkreśla Dagmara Michalec.

Szczegóły i regulamin „Współdzielni” znajdują się na stronie: www.galerialomianki.pl.

 


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.