Zbadaj się bezpłatnie w Atrium Targówek

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1650

Zapraszamy na bezpłatne badania w Atrium Targówek

Zbadaj się bezpłatnie w Atrium Targówek
Podstawowe badania profilaktyczne dostarczają ważnych informacji o naszym zdrowiu i umożliwiają wczesne wykrycie wielu chorób. Teraz z bezpłatnych badań oraz konsultacji ze specjalistami będzie można skorzystać w Atrium Targówek, w dniach 13-14 maja. Odwiedzający centrum będą mogli także wziąć udział w panelach dyskusyjnych na temat zdrowia oraz w twórczych warsztatach. Przewidziano również dodatkowe atrakcje – darmowy manicure wykonany przez profesjonalistów.

Wielu z nas żyje w ciągłym biegu i stresie, a brak czasu powoduje, że nie dbamy o zdrowie i odpowiednią dietę. Z tego powodu znacznie wzrasta ryzyko związane z chorobami cywilizacyjnymi. Autorzy raportu Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego „Sytuacja zdrowotna ludności Polski i jej uwarunkowania” zaznaczają, że wśród przyczyn zachorowań jest m.in. niski poziom uczestnictwa w badaniach profilaktycznych.

Atrium Targówek zachęca do poddania się takim badaniom bezpłatnie. W dniach 13-14 maja będzie można skorzystać również z porad specjalistów z obszaru medycyny ogólnej. Organizatorzy zaplanowali konsultacje z lekarzami w zakresie m.in. profilaktyki cukrzycy, nadciśnienia tętniczego i otyłości. Ponadto konsultanci medyczni wykonywać będą pomiar ciśnienia, pomiar glukozy i analizę składu ciała. Obecność potwierdzili: dermatolog, alergolog, który wykona pomiar spirometrem, i fizjoterapeuta. Natomiast technolog żywienia przekaże wiedzę na temat świadomego kupowania produktów spożywczych i czytania etykiet ze zrozumieniem oraz powie, czym kierować się przy wyborze produktów.
Chcąc uprzyjemnić gościom Atrium Targówek udział w akcji prozdrowotnej, zaplanowano dodatkową atrakcję – robiąc zakupy w dniach akcji za min. 150 zł, będzie można skorzystać z darmowego manicure wykonanego przez doświadczone specjalistki.

- Często nie zdajemy sobie sprawy, że wiele chorób we wczesnym stadium nie daje prawie żadnych niepokojących oznak. Dzięki badaniom profilaktycznym można wykryć chorobę bardzo wcześnie, unikając w ten sposób długotrwałego leczenia. Mając świadomość obecnego tempa życia warszawiaków i braku czasu, by w tygodniu zająć się swoim zdrowiem, dajemy klientom Atrium Targówek możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji, organizując weekendowe spotkanie ze specjalistami w naszym centrum. Poświęcenie choćby chwili czasu na udział w akcji pomiędzy zakupami może zapewnić nam tak cenny spokój – mówi Magdalena Plichta, dyrektor Atrium Targówek.
Akcja zostanie przeprowadzona w godzinach 12.00-18.00 pod kopułą centrum. Wszystkie badania oraz konsultacje są bezpłatne. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Targówek dostępne są na stronie atrium-targowek.pl.


Źródło: Atrium Targówek
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.