Dzieciaki i spółka ZOO – strefa kreatywnych zabaw w Atrium Reduta

Dodano: rok temu Czytane: 610

Najmłodszych gości Atrium Reduta czeka pełna emocji wyprawa w głąb tajemniczej dżungli.

Dzieciaki i spółka ZOO – strefa kreatywnych zabaw w Atrium Reduta

Najmłodszych gości Atrium Reduta czeka pełna emocji wyprawa w głąb tajemniczej dżungli. W towarzystwie dzikich zwierząt i w otoczeniu egzotycznej roślinności mogą przeżyć nowe przygody i oddać się twórczej pracy z innymi. Wszystko to za sprawą nowej strefy kreatywnych zabaw „Dzieciaki i spółka ZOO”, która została otwarta na pierwszym piętrze warszawskiego centrum. Można z niej korzystać bezpłatnie, 7 dni w tygodniu – również w niedziele niehandlowe.

Na dzieci i ich rodziców czeka duża, bezpiecznie zaaranżowana, przestronna przestrzeń, podzielona na strefy tematyczne. Inspiracją do jej powstania było ZOO. W strefie W dżungli liter dla małych odkrywców przygotowano językowe łamigłówki. Można w niej również wymieniać się książkami. Miłośnicy prac manualnych idealnie odnajdą się w strefie Zwierzaki-składaki – w której, w oparciu o przejrzyste instrukcje, będą mogli wykonać słonia czy żyrafę metodą origami. Papugujemy i małpujemy – to raj dla wszystkich, których rozpiera energia. Mogą tu wcielić się w postacie najdzikszych zwierząt i je naśladować. Zabawy ruchowe czekają na maluchy również w strefach Sportowe zwierzęta (mini-siłownia) oraz Zwierzaki dziwaki.  

Ze względu na dużą przestrzeń, strefa zabaw kreatywnych w Atrium Reduta jest idealnym miejscem spotkań nie tylko dla rodziców z dziećmi, ale również dla grup zorganizowanych. We wnętrzach „Dzieciaki i spółka ZOO” mogą się odbywać różnego rodzaju wydarzenia skierowane do rodziców – warsztaty, dyskusje, wykłady. Osoby zainteresowane organizacją takiego spotkania proszone są o kontakt mailowy pod adresem: atriumreduta@aere.com.

– Jak mawiał Einstein, wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Dzięki niej dziecko tworzy i odkrywa świat. Planując „Dzieciaki i spółka ZOO” chcieliśmy udostępnić naszym najmłodszym gościom przyjazną przestrzeń, która dzięki swojej różnorodności pobudza i rozwija dziecięcą ciekawość i twórcze myślenie. Na rozwój kreatywności maluchów wpływ mają jednak nie tylko wnętrza, ale też obcowanie z innymi, wspólna zabawa i praca, poznawanie nowych miejsc i sytuacji. Dlatego warto jak najczęściej wychodzić z domu i zapewniać najmłodszym jak najwięcej nowych doświadczeń. Wierzę, że nasze kreatywne ZOO będzie jednym z ulubionych miejsc zabaw rodziców z dziećmi oraz ciekawym pomysłem na spędzenie czasu pozostałego do seansu – przestrzeń znajduje się bowiem obok kina Cinema3D – mówi Kamila Borzęcka-Rzeźnik, Operations Manager, Atrium Reduta.

Strefa kreatywnych zabaw „Dzieciaki i spółka ZOO” w Atrium Reduta znajduje się na I piętrze i jest otwarta codziennie (również w niedziele niehandlowe) w godzinach pracy centrum. Przestrzeń jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2-13 lat. Wstęp do strefy jest bezpłatny. Więcej informacji na temat wydarzeń i oferty Atrium Reduta można znaleźć na stronie internetowej http://atrium-reduta.pl/.

 


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.