Helios zaprasza na kolejną edycję seansów z cyklu "Disney Junior w Kinie”!

Dodano: rok temu Czytane: 713

Podczas najbliższego weekendu (2 i 3 marca), w kinach Helios, odbędzie się czwarta edycja rodzinnych pokazów „Disney Junior w Kinie”!

Helios zaprasza na kolejną edycję seansów z cyklu "Disney Junior w Kinie”!
Podczas najbliższego weekendu (2 i 3 marca), w kinach Helios, odbędzie się czwarta edycja rodzinnych pokazów „Disney Junior w Kinie”! Na najmłodszych widzów czekać będą wspaniałe wrażenia filmowe, moc pozytywnych konkursów, a także bajkowa zabawa.

Na wielkim ekranie pojawią się ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior: „Miki i raźni rajdowcy”, „Fancy Nancy Clancy”, „Bingo i Rolly w akcji”, „Vampirina” i „Mapeciątka”. Na najmłodszych kinomanów czeka moc atrakcji! Między innymi sam Miki, który odwiedzi kina Helios w całej Polsce i stanie się interaktywnym prowadzącym, który zaprosi dzieci do wspólnej zabawy oraz wesołych tańców.

Każdy fan rodzinnych animacji powinien dołączyć do bohaterów Disney Junior i przeżyć wspólnie niezapomniane przygody! „Disney Junior w Kinie 4” to wspaniałe wrażenia filmowe oraz zabawa połączona z edukacją. Ponadto podczas każdego pokazu widzowie mogą wziąć udział w konkursie
i wygrać bon o wartości 100 zł na zakup obuwia oraz dodatków z licencji Disneya w sklepach CCC.

Fantastyczną zabawę dopełni możliwość wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland® Paris. Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje 2 noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disneya® dla maksymalnie 4 osób oraz bilety wstępu do 2 Parków Disneya i kupony na jedzenie w trakcie całego pobytu. Szczegóły konkursu: www.helios.pl/djwk4_disneylandparis.

Sieć kin Helios zaprasza na premierowe pokazy już podczas najbliższego weekendu. „Disney Junior w Kinie 4” to niepowtarzalne wrażenia dla całej rodziny, organizowane wyłącznie w kinach Helios! Szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/djwk4.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.