Piękna na wiosnę - znajdź siebie w chorobie!

Dodano: rok temu Czytane: 461

Fundacja Znajdź Pomoc wraz z partnerami i salonami kosmetycznymi wrażliwymi społecznie organizuje wiosenną akcję dla pacjentek onkologicznych w całej Polsce.

Piękna na wiosnę - znajdź siebie w chorobie!
Zbliża się wiosna, czas odnaleźć swoje piękno wewnętrzne i zewnętrzne! Fundacja Znajdź Pomoc wraz z partnerami i salonami kosmetycznymi wrażliwymi społecznie organizuje wiosenną akcję dla pacjentek onkologicznych w całej Polsce. Wydarzenie ma na celu wsparcie pacjentek w dbaniu o swoje dobre samopoczucie, wygląd i  poczucie kobiecości, co jest ogromnym wyzwaniem w obliczu codziennych zmagań z chorobą nowotworową.

W ramach wydarzenia pacjentki z całej Polski będą mogły skorzystać z darmowych zabiegów kosmetycznych dostosowanych do potrzeb osób zmagających się z nowotworem. Co więcej, Fundacja Znajdź Pomoc wraz z partnerami pragnie przekazać pacjentkom specjalistyczną wiedzę na temat dbania o siebie na co dzień podczas warsztatów z zakresu kosmetologii, trychologii, pielęgnacji skóry, coachingu oraz wizażu.

Warsztaty odbędą się w centrum Warszawy 23 marca w godzinach 10-13. Szczegółowy plan warsztatów oraz informacje o zapisach na warsztaty i darmowe zabiegi będą dostępne na stronie wydarzeniahttps://www.facebook.com/events/561873417627406/

Główni partnerzy wydarzenia Piękna na Wiosnę – znajdź siebie w chorobie!

Meder Beauty Polska
Dr. Belter Polska
Beata Adamczyk Beauty Management
Well Concept


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.