Rusza wielka loteria Dzień Dobry TVN dla widzów!

Dodano: rok temu Czytane: 650

Dla widzów przygotowano bowiem wyjątkową loterię z nagrodami - „Postaw na Dzień Dobry!”, którą poprowadzi Urbański.

Rusza wielka loteria Dzień Dobry TVN dla widzów!
Popularny dziennikarz i prezenter dołącza do ekipy programu śniadaniowego TVN. Dla widzów przygotowano bowiem wyjątkową loterię z nagrodami - „Postaw na Dzień Dobry!”, którą poprowadzi Urbański. Każdego dnia na widzów czekać będą m.in. smartfony, telewizory, gotówka a także 6 samochodów. Loteria zagości na antenie na 6 tygodni, począwszy od 18 marca.
 
Loteria to dodatkowa atrakcja dla widzów popularnego programu porannego stacji. Będzie realizowana od 18 marca do 28 kwietnia w trakcie trwania Dzień Dobry TVN i zagości aż w 40 odcinkach. Udział w niej mogą wziąć wszyscy. Uczestnik będzie mógł wybrać jedno spośród siedmiu tajemniczych pól. Pod każdym kryć będzie się atrakcyjna nagroda. Każdego dnia na rozlosowanie czekają m.in. smartfony, smartwatche, tablety, telewizory i roboty sprzątające marki Samsung, gotówka w wysokości 10 000 złotych a także sześć samochodów marki Fiat 500 Collezione. Na finał zabawy, który nastąpi 28 kwietnia, przygotowano aż 7 nagród specjalnych.
 
Hubert Urbański to aktor, dziennikarz i prezenter, który nie boi się nowych wyzwań! Był gospodarzem takich hitów programowych TVN jak „Jestem jaki jestem”, „Dla ciebie wszystko”, „Wyprawa Robinson” czy „Taniec z gwiazdami”. Jako uczestnik wziął udział także w pierwszej edycji programu „Agent – Gwiazdy”. Największą popularność przyniósł mu jednak format „Milionerzy”, z którym jest związany jest od 1999 roku! Od 18 marca jest także prowadzącym wielkiej loterii Dzień Dobry TVN – „Postaw na Dzień Dobry”.
 
Szczegóły loterii, w tym regulamin dostępne na stronie ddtvn.pl.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.