Oficjalne otwarcie pierwszej Kozlovnej w Warszawie!

Dodano: 4 lata temu Czytane: 977 Autor:

Polaków czesi dobre piwo, a już w szczególności w samym centrum miasta! To właśnie w tętniącym życiem sercu Warszawy, już 31 lipca zostanie otwarta pierwsza w stolicy i trzecia w Polsce Kozlovna

Oficjalne otwarcie pierwszej Kozlovnej w Warszawie!
Polaków czesi dobre piwo, a już w szczególności w samym centrum miasta! To właśnie w tętniącym życiem sercu Warszawy, już 31 lipca zostanie otwarta pierwsza w stolicy i trzecia w Polsce Kozlovna, w której można skosztować ulubionego piwa Czechów. Warto zapisać ten dzień w kalendarzu, aby letnim wieczorem poczuć się jak w typowej, czeskiej hospodzie.

Všude dobře, v Kozlovně nejlépe – tak mówią Czesi, którzy doceniają niepowtarzalną atmosferę oryginalnych lokali, tworzonych pod szyldem Kozlovna. 31 lipca o godz. 18:00, o słuszności tego stwierdzenia będą mogli przekonać się również mieszkańcy Warszawy, którzy na gastronomicznej mapie swojego miasta odnajdą nową restaurację. Ceska Kozlovna, mieszcząca się przy ulicy Pięknej 11, to unikalny lokal marki Kozel, stanowiącej ważny element czeskiej tradycji piwnej naszych sąsiadów.

Co charakteryzuje nową restaurację? Na jej oryginalność składa się przede wszystkim wyjątkowy wystrój, przywodzący na myśl czeską hospodę. Nie trzeba już wybierać się do Velkich Popovic skąd pochodzi marka Kozel (Kompanii Piwowarskiej), aby rozkoszować się trunkiem o pełnym smaku, w typowej dla miasteczka scenerii. W Ceskiej Kozlovnej będzie można poznać czeskie piwne rytuały  oraz skosztować Kozla Černego z cynamonem i miodem oraz piwo Řezané, które stanowi zaskakujące połączenie jasnego i ciemnego lagera. O to, aby każdy kufel Kozla smakował tak samo jak ten w Czechach, zadbają profesjonalni tapsterzy, czyli barmani, którzy dbają w lokalach Kozlovna
o najwyższą jakość serwowanego piwa.

Jednak to nie koniec powodów, dla których warto odwiedzić w ten piątek Ceską Kozlovnę! W dniu oficjalnego otwarcia na gości będą czekały dodatkowe atrakcje, które uświetnią wieczór prowadzony przez tancerza czeskiego pochodzenia, Jana Klimenta. O walorach sensorycznych piw i czeskiej kulturze piwnej opowie mieszkańcom Warszawy ceniony piwoznawca Maciej Chołdrych, zaś o historii marki Kozel oraz znaczeniu czeskiego serwowania wypowie się Sławomir Fridel, tapster i ambasador marki. Wśród atrakcji uwzględniono również konkursy, sprawdzające znajomość czeskich powiedzeń oraz umiejętności serwingu. Nie zabraknie też tradycyjnego chrzczenia kranu, polegającego na polewaniu go piwem Kozel.

W dniu otwarcia goście lokalu będą mogli skorzystać z promocji - przy zakupie 4 kufli czeskiego lagera zostanie podana przekąska gratis. Już teraz zapraszamy na wyjątkowy wieczór, pełen wspólnej zabawy i czeskiego humoru!


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.