Mobilna myjnia samochodowa teraz w cenie myjni automatycznej

Dodano: 4 lata temu Czytane: 1066
Redakcja poleca!

UpSteam, mobilna myjnia samochodowa dotychczas dostępna wyłącznie dla firm posiadających flotę samochodową, przyjmuje teraz zamówienia od klientów indywidualnych. Usługa działa na razie w Warszawie

Mobilna myjnia samochodowa teraz w cenie myjni automatycznej
UpSteam, mobilna myjnia samochodowa dotychczas dostępna wyłącznie dla firm posiadających flotę samochodową, przyjmuje teraz zamówienia od klientów indywidualnych. Usługa działa na razie w Warszawie, gdzie każdy może zamówić ekspresową myjnię samochodową prosto do domu, biura czy w dowolne miejsce w mieście.

Firma rozpoczęła akcję ze zniżkami sięgającymi 60% (koszt usługi to wtedy 21 zł), aby każdy z warszawiaków mógł z łatwością przetestować mobilną myjnie. „UpSteam obecny jest w Warszawie od marca 2020 r., ale wciąż zbyt mało osób słyszało o naszej innowacyjnej koncepcji. Ludzie są przyzwyczajeni do tego, że do myjni trzeba dojechać. Dlatego chcemy dać wszystkim możliwość wypróbowania naszej usługi i przekonania się jak sprawne, a jednocześnie ekologiczne może być profesjonalne umycie auta.” – mówi Andrzej Krzysztofowicz, Country Manager UpSteam w Polsce.

Jak wygląda mycie samochodu w dowolnym miejscu?

Pracownicy myjni samochodowej UpSteam dojeżdżają do wybranej przez klienta lokalizacji rowerem lub własnym samochodem. Nie korzystają z żadnej innej technologii poza przenośnym spryskiwaczem do mycia, który nie wymaga podłączenia do prądu. Ekspresowa myjnia zużywa jedynie od jednego do maksymalnie trzech litrów wody na samochód, gdyż kluczowy w procesie mycia jest sam środek czyszczący, a nie woda. Dzięki temu podczas mycia nie są wytwarzane ścieki, więc na koniec pracownik zostawia po sobie czystą przestrzeń. Pracownicy używają także do usuwania zabrudzeń ręczników z mikrofibry, które potem zabierają ze sobą.

„We wszystkich naszych lokalizacjach stosujemy specjalistyczne produkty w trzyetapowym procesie mycia. Pierwszym krokiem jest mycie wstępne, które zmiękcza brud. Następnie spryskujemy samochód środkiem czyszczącym na bazie wosku, który tworzy warstwę ochronną między zabrudzeniami, a lakierem przed dotknięciem samochodu. Nasi pracownicy nie rozcierają brudu, ale ostrożnie zbierają go miękkimi ręcznikami z mikrofibry za pomocą delikatnych ruchów. Na koniec nakładamy wosk, który pozwala zachować czystość na dłużej” – wyjaśnia Adam Krzysztofowicz. „Należy jednak podkreślić, że nasza usługa nie jest przeznaczona dla samochodów, które wyglądają jak po jeździe terenowej i pokryte są błotem”. – zaznacza Krzysztofowicz. Usługa UpSteam pomaga klientom zaoszczędzić nawet do 2 godziny ich czasu. Tyle mniej więcej zajmuje mycie samochodu po zsumowaniu czasu poświęconego na dojazd, czekanie w kolejce i samą usługę.

Innowacja w służbie ekologii

Ekspresowe mycie jest przyjazne środowisku, gdyż zużywa do 300 litrów wody mniej na każdy samochód. „Jest to prawdopodobnie najbardziej przyjazna środowisku myjnia samochodowa na świecie, z niższym śladem ekologicznym niż jakiekolwiek inne rozwiązanie w branży. Do tej pory zaoszczędziliśmy już ponad 2,7 miliona litrów wody” – przekonują twórcy UpSteam.

Firma stale mierzy swój ślad ekologiczny i znajduje sposoby na jego obniżenie, biorąc sobie za cel pozytywny wpływ na środowisko (branża klasycznych myjni samochodowych generuje ogromne ilości odpadów i szkodliwych ścieków). W latach 2018 – 2019 startup został uznany za jeden z 5 najbardziej przyjaznych środowisku firm w Tallinie, a w 2020 r. został nominowany do nagrody European Business Award for the Environment – inicjatywy Komisji Europejskiej wyróżniającej pionierów w dziedzinie innowacji ekologicznych.

*z kodem promocyjnym „Upsteam60”. Z kodu zniżkowego można skorzystać do końca sierpnia. Każdy może zarezerwować usługę online na stronie www.upsteam.eu lub pobrać aplikację na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Kod promocyjny „Upsteam60”, uprawniający do zniżki w wysokości 60%, może być wykorzystany na pierwsze zamówienie.


Źródło: IP
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.