Święta pełne obfitości w centrum handlowym Reduta!

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 148 Autor:

Akademia Elfów Świętego Mikołaja, gwiazdkowa odsłona Festiwalu Czekolady i przejażdżki czerwonym autobusem – to tylko część atrakcji, przygotowanego przez centrum handlowe Reduta!

Święta pełne obfitości w centrum handlowym Reduta!
Akademia Elfów Świętego Mikołaja, gwiazdkowa odsłona Festiwalu Czekolady i przejażdżki nastrojowym, czerwonym autobusem – to tylko część atrakcji, które w grudniu wysypią się ze świątecznego rogu obfitości przygotowanego przez centrum handlowe Reduta! Przez cały miesiąc odwiedzający galerię będę mogli wziąć udział w wyjątkowych aktywnościach i celebrować magię nadchodzących świąt.
 
W tym roku grudzień w warszawskim centrum handlowym Reduta upłynie pod hasłem „Święta pełne obfitości!”. Przez cały miesiąc na klientów galerii czekać będzie mnóstwo atrakcji, które dodatkowo podkręcą przedświąteczną atmosferę!
 
Już w przyszły piątek i sobotę (1 i 2 grudnia) Redutę odwiedzi Świnka Peppa, która zabierze dzieci w gwiazdkową podróż.  Pociechy będą mogły wziąć udział w wielu animacjach, zajrzeć do Leśnego Campingu, by odpocząć i wsłuchać się w odgłosy natury i śpiew ptaków, a także odwiedzić Kolorowy Plac Zabaw z ogromnymi zabawkami! Czekają także konkursy z nagrodami i postacie bohaterów kreskówki, które chętnie zbiją piątkę z najmłodszymi!
 
Z kolei w Mikołajki, 6 grudnia, w centrum rozpocznie się gra miejska „Akademia Elfów Świętego Mikołaja”. To jeden z najbardziej lubianych przez uczestników cykl rodzinnych gier miejskich Fundacji Zwalcz Nudę, który co roku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród warszawiaków. Wydarzeniom będą towarzyszyć także animacje – poznacie między innymi samego świętego Mikołaja i elfy! Gra odbędzie się w środę w godzinach 16.00 – 20.00. Drużynowe zapisy ruszają 21 listopada o godz. 18.00. Więcej informacji na stronie internetowej www.zwalcznude.pl/elfy. Jedna drużyna może wziąć udział tylko w jednej grze w ramach serii.
 
Między 7 a 9 grudnia w centrum handlowym Reduta odbędzie się specjalna, świąteczna edycja Festiwalu Czekolady i Słodkości. Odwiedzający galerię będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą rzemieślniczych przysmaków oraz kupić gwiazdkowe upominki, a także wziąć udział w słodkich warsztatach i przygotować własną, personalizowaną tabliczkę czekolady!
 
9, 16 i 17 grudnia pod centrum handlowe przyjedzie dwupiętrowy, świąteczny autobus, który od 12.00 do 19.00 będzie oferował przejażdżki klientom galerii. By zająć jedno z 50 dostępnych miejsc wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie na terenie centrum. Pasażerowie autobusu będą mogli cieszyć się świątecznymi przebojami i niezwykłą atmosferą na pokładzie. To również doskonała okazja do zrobienia pamiątkowych fotografii!
 
W weekend 16 i 17 grudnia w galerii o rodzinną rozrywkę zadbają bohaterowie stacji Nickelodeon – SpongeBob Kanciastoporty, kaskaderska ciężarówka Blaze i drużyna Żółwi Ninja. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w wielu zabawach i konkursach z nagrodami. A wszystko to w wyjątkowej, świątecznej aranżacji!
 
Dodatkowo, od 17 do 23 grudnia w centrum handlowym odbędzie się akcja pakowania prezentów. Z usługi będą mogli skorzystać wszyscy klienci, którzy w tych dniach zrobią zakupy na terenie centrum za dowolną kwotę.
 
Wspólna, świąteczna zabawa potrwa przez cały miesiąc. Więcej informacji na stronie galerii.

 


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.