Święta w stylu slow. Kultowe targi z prezentami na PGE Narodowym

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 131 Autor:

Odzież, akcesoria, wzornictwo, moda vintage, kosmetyki, różne atrakcje, warsztaty i strefa slow food. Już w drugi weekend grudnia przestrzenie PGE Narodowego wypełnią się blisko 200 polskimi markami

Święta w stylu slow. Kultowe targi z prezentami na PGE Narodowym
Odzież, akcesoria, wzornictwo, moda vintage, kosmetyki, różne atrakcje, warsztaty i strefa slow food. Już w drugi weekend grudnia przestrzenie PGE Narodowego wypełnią się blisko 200 polskimi markami, oferującymi produkty w duchu „slow”. Najwolniejsze targi tej zimy, czyli organizowany od niemal 10 lat Slow Weekend, to idealna okazja na poszukiwanie prezentów.

Kultowe targi Slow Weekend to największe w Polsce wydarzenie, które zrzesza polskie marki autorskie, lokalnych producentów z różnych kategorii. Każdą edycję odwiedza ok. 12 tysięcy osób, ceniących unikatową odzież czy dodatki, rękodzieło i lokalne wyroby. Za projektem stoi Grupa Slow, inicjator znanych wydarzeń Jestem Slow, Jestem Vintage, czy Jestem Organic.

– Od niemal 10 lat promujemy trend i styl życia „slow” oraz mądre podejście do konsumpcji. Popyt na marki i produkty, tworzone właśnie w ten sposób nie słabnie, a w okresie świątecznym widzimy największe w skali roku zainteresowanie rękodziełem, dodatkami do domu, akcesoriami dla zwierzaków, modą vintage czy naturalnymi kosmetykami. To świetne pomysły na tzw. lepsze prezenty, czyli stworzone odpowiedzialnie, w sposób zrównoważony, takie które posłużą lata. Przypadną one do gustu każdemu, nawet osobom, co do których wydaje nam się, że mają już wszystko – mówi Iza Miłosz, współorganizatorka targów Slow Weekend.

Kupuj lepsze prezenty 9 i 10 grudnia na PGE Narodowym

Slow Weekend to nie tylko targi, ale święto polskiego designu i rękodzieła. Na PGE Narodowym będzie można kupić piękne i wartościowe produkty tworzone z pasją i zaangażowaniem, a także poznać osoby, które za nimi stoją. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają prezentów oraz tych, którzy chcą spędzić aktywnie weekend. Organizatorzy zaplanowali warsztaty, darmowe atrakcje i aktywności dla uczestników w każdym wieku.
– Warsztatownia to punkt obowiązkowy na każdej edycji. Jest ona miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą dać upust swojej kreatywności. W tym roku zaplanowaliśmy m.in. zajęcia z makijażu, jogi twarzy oraz warsztaty ceramiczne, które poprowadzi artystka Marta Cylwik. Pod jej okiem uczestnicy będą mogli własnoręcznie ulepić kubek z gliny – dla siebie lub na prezent. Będziemy także szyć legowiska, które trafią do Fundacji Zwierzęca Polana – dodaje Iza Miłosz. – Odbędą się także warsztaty, na których każdy uczestnik dowie się tego, jak nie dać się ponieść świątecznej gonitwie, jak zorganizować święta rozsądnie - spokojnie i może bez suto zastawionego stołu - ale szczęśliwe, doceniając proste chwile. A to w tym okresie jest najważniejsze – dodaje.

Dwudniowe targi Slow Weekend to wyselekcjonowane połączenie stoisk z odzieżą, akcesoriami, wzornictwem, Warsztatownią i wieloma aktywnościami dodatkowymi. Całość uzupełnia rozbudowana strefa slow food.

Slow Weekend #Święta, 9-10 grudnia 2023 r. Warszawa, PGE Narodowy
Godziny otwarcia
Sobota: 11:00 – 19:00
Niedziela: 11:00 – 19:00
Wstęp 10 zł (dzieci i młodzież do 12 lat bezpłatnie). Bilety dostępne na eBilet.pl https://www.ebilet.pl/biznes/targi/slow-weekend
Więcej informacji: www.jestemslow.pl
www.instagram.com/jestemslow
www.facebook.com/jestemslow


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.