Sanah w Empiku! Sesja autografów w Westfield Arkadia już w czwartek

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 91

Już w najbliższy czwartek 7 grudnia na fanów sanah czeka niecodzienna atrakcja – bijąca rekordy popularności piosenkarka będzie podpisywać swój premierowy album „Bankiet u sanah”

Sanah w Empiku! Sesja autografów w Westfield Arkadia już w czwartek
Już w najbliższy czwartek 7 grudnia na fanów sanah czeka niecodzienna atrakcja – bijąca rekordy popularności piosenkarka będzie podpisywać swój premierowy album „Bankiet u sanah”. Sesja autografów odbędzie się w Empiku Westfield Arkadia o godz. 15. To jedyna i niepowtarzalna szansa, aby kupić płytę i zdobyć na nim podpis artystki.

Gdy ostatni raz sanah odwiedziła warszawski Empik, kolejka jej wielbicieli nie miała końca. Piosenkarka wytrwale podpisywała albumy aż do zamknięcia salonu. Premiera krążka „Bankiet u sanah” stanowi kolejną okazję do wspólnego świętowania z fanami.

Najnowsza płyta jest muzycznym zapisem koncertu, który odbył się w ramach trasy „Bankiet u sanah”. Na scenie artystce towarzyszyło ponad 100 muzyków, w tym 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod dyrekcją maestro Przemysława Piotra oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir AD Libitum. sanah zaprezentowała swoje utwory w zupełnie nowych, orkiestrowych aranżacjach autorstwa dr hab. Szt. Rafała Rozmusa. Teraz, zarówno ci, którzy uczestniczyli w muzycznej uczcie, jak i osoby, którym nie udało się zdobyć wejściówek, mogą jej posłuchać na płycie.

Więcej informacji o czwartkowej sesji autografów z sanah można znać na fanpage’u Empiku na Facebooku.


Źródło: Informacja prasowa
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.