W Warszawie przesyłki będą dostarczane nawet w niedzielę

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 121

W okresie przedświątecznym Poczta Polska dostarcza przesyłki w soboty w wybranych miastach. Dodatkowo, od 3 grudnia, w Warszawie zostanie uruchomione doręczenie przesyłek w niedzielę.

W Warszawie przesyłki będą dostarczane nawet w niedzielę
W okresie przedświątecznym Poczta Polska dostarcza przesyłki w soboty w wybranych miastach. Dodatkowo, od 3 grudnia, w Warszawie zostanie uruchomione doręczenie przesyłek w niedzielę. Systematycznie lista miast i obszarów, gdzie kurierzy dotrą z przesyłką będzie powiększana.

W najbliższą  sobotę tj. 2 grudnia, paczek spodziewać się mogą mieszkańcy: Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Poznania, Łodzi, Krakowa, Gdyni, Gdańska, Rzeszowa, Szczecina, Grodziska Wlkp., Rogoźna, Wolsztyna, Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry, Nowej Soli, Tarnobrzegu, Bydgoszczy, Warszawy, Piaseczna, Raszyna, Pruszkowa, Żyrardowa, Łomianek i Otwocka, Lublina, Radomia i Kielc.

Tradycyjny przedświąteczny szczyt paczkowy trwa na dobre. Ponadto akcje promocyjne wielu firm związane z Black Friday oraz z nadchodzącymi Mikołajkami powodują wzrost zapotrzebowania na usługi związane z terminowym dostarczaniem przesyłek. Klienci chętnie realizują te potrzeby za pośrednictwem Pocztex’u, kurierskiej marki Poczty Polskiej.         

Obecnie można skorzystać z trzech opcji odbioru przesyłki: Pocztex PUNKT– dostawy do sieci ponad 17 000 punktów; Pocztex AUTOMAT– dostawy do automatów paczkowych oraz Pocztex KURIER –  standardowego doręczenia przesyłki pod wskazany adres. Przed szczytem świątecznym klientom udostępniono aplikację do obsługi przesyłek kurierskich Pocztex Mobile oraz możliwość nadawania paczek – w placówkach pocztowych i w sieci punktów partnerskich – bez konieczności drukowania etykiet.


Źródło: Informacja prasowa
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.