Świąteczna impreza z SpongeBobem i Wojowniczymi Żółwiami Ninja w Reducie!

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 136 Autor:

Już w przyszły weekend w warszawskiej Reducie, 16 i 17 grudnia, fani będą mogli spotkać się ze SpongeBobem Kanciastoportym, kaskaderską ciężarówką Blazem oraz drużyną Wojowniczych Żółwi Ninja

Świąteczna impreza z SpongeBobem i Wojowniczymi Żółwiami Ninja w Reducie!
Gotowi na fantastyczną zabawę z bohaterami kultowych kreskówek? Już w przyszły weekend w warszawskiej Reducie, 16 i 17 grudnia, fani kanału Nickelodeon będą mogli spotkać się ze SpongeBobem Kanciastoportym, kaskaderską ciężarówką Blazem oraz drużyną Wojowniczych Żółwi Ninja. Przedświąteczna impreza dostarczy mnóstwa emocji i rodzinnych atrakcji.

Kolejny weekend w centrum handlowym Reduta zwiastuje świetną zabawę i mnóstwo śmiechu. Już 16 i 17 grudnia warszawską galerię odwiedzą postacie znane z popularnych kreskówek kanału Nickelodeon. Każdego dnia od 11.00 do 19.00 SpongeBob Kanciastoporty, ciężarówka Blaze i Wojownicze Żółwie Ninja zaproszą odwiedzających galerię do wspólnych aktywności i zabawy w rodzinnej atmosferze.

Przed uczestnikami wydarzenia wiele atrakcji! Bajkowi bohaterowie przygotowali dla dzieci wiele zabaw sprawnościowych i konkursów z nagrodami. Wyobraźnię najmłodszych poruszy Strefa Kreatywna, gdzie będzie można wykazać się swoim talentem artystycznym.

Na odwiedzających galerię czekać będą także kolorowe mega dmuchańce, tor wyścigowy i tunel śmiechu! Wydarzenie to także gratka dla nieco starszych dzieci, które będą mogły zmierzyć się z Wojowniczymi Żółwiami Ninja w Strefie Xbox.

Rodziców zachęcamy do zrobienia pamiątkowych zdjęć swoim pociechom w specjalne przygotowanej Strefie Foto i wspólnego pozowania w fotobudce!

Wydarzenie będzie trwać przez cały weekend 16 i 17 grudnia (sobota i niedziela) od 11.00 do 19.00.  Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

 


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.