Harce z Trollami w Promenadzie! Spędź czas z bohaterami nowego filmu!

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 296

Spotkanie na żywo z wesołymi Trollami to okazja, z której chętnie skorzystają najmłodsi! Już w sobotę, 16 grudnia, CH Promenada odwiedzi zgraja rozśpiewanych filmowych bohaterów

Harce z Trollami w Promenadzie! Spędź czas z bohaterami nowego filmu!
Spotkanie na żywo z wesołymi Trollami to okazja, z której chętnie skorzystają najmłodsi! Już w sobotę, 16 grudnia, warszawskie centrum handlowe Promenada odwiedzi zgraja rozśpiewanych filmowych bohaterów. Trolle nauczą dzieci Trollowej Zumby, zabiorą ich do Miasteczka Trolli i zachęcą do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami!

„Trolle” to film animowany, który po raz pierwszy na ekranach kin zagościł w 2016 roku. Produkcja przedstawia historię dwójki głównych bohaterów, Poppy i Mruka, którzy stają przed ogromnym wyzwaniem – muszą uratować swoją wioskę przed zniszczeniem! Animacja skradła serca odbiorców na całym świecie, a już teraz na wielkich ekranach możemy oglądać trzecią odsłonę popularnej serii – Trolle 3!

Po seansie warto zostać dłużej w centrum handlowe Promenada! Już 16 grudnia dzieci będą mogły spotkać się z ulubionymi filmowymi bohaterami w wyjątkowej, świątecznej odsłonie. Atrakcje potrwają od 11.00 do 19.00. W programie m.in. spotkanie z Poppy i Mrukiem, szkoła Trollowej Zumby dla dzieci, pokaz skręcania figur z kolorowych balonów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!  

Na najmłodszych czekać będzie także Miasteczko Trolli, a w nim interaktywne lustro, strefa zabawek Mattel, punkt wizażu i kolorowych tatuaży oraz basen z kulkami dla najmłodszych. Każdy będzie mógł również nagrać 360° video na specjalnym podeście z ruchomą kamerą i oczywiście zrobić sobie zdjęcie z bohaterami filmu.

Niezwykłą atrakcją dla wszystkich małych łasuchów będzie Fabryka Kolorowych Lizaków, w której dzieci będą mogły zobaczyć, jak z masy cukrowej i barwników powstają kolorowe przysmaki, a także wziąć udział w warsztatach. Każdy uczestnik otrzyma słodki upominek!
Grudzień to jednak nie tylko moment premiery Trolli 3! Już w styczniu do kin trafi nowa komedia twórców „Minionków” – „Wyfrunięci”! To animacja opowiadająca o dzikich kaczkach, które postanawiają wyruszyć ze swojego bezpiecznego i przytulnego jeziorka w wielki świat, gdzie czeka ich sporo śmiesznych i nieco strasznych przygód.

Z tej okazji w Promenadzie zorganizowana zostanie Szkoły Latania! Uczestnicy przejdą krótki kurs przygotowawczy (zajęcia gimnastyczne i rozciągające), a potem po kolei obejrzą fragment filmu i zapozują do zdjęcia z ptasimi bohaterami. Patrząc na pamiątkową fotografię nikt nie będzie miał wątpliwości, że był to lot z kaczkami w chmurach!

Dokładny harmonogram atrakcji dostępny jest na stronie centrum.
 


Źródło: Informacja prasowa
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.