W Dzień Dziecka najmłodsi podróżnicy pojadą pociągami PKP Intercity bezpłatnie!

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1504

Niecodzienna promocja dla najmłodszych

W Dzień Dziecka najmłodsi podróżnicy pojadą pociągami PKP Intercity bezpłatnie!
Darmowe przejazdy dla dzieci i młodzieży, 30% rabat przy zakupie biletów dla ich opiekunów tak zapowiada się Dzień Dziecka z PKP Intercity.

Niecodzienna promocja dla najmłodszych

PKP Intercity po raz kolejny będzie świętować Dzień Dziecka. Z tej okazji przewoźnik przygotował wyjątkowy prezent dla najmłodszych podróżników.

1 czerwca br. każda osoba, która urodziła się w 2001 roku i później pojedzie pociągami PKP Intercity za darmo. Oferta „Dzień Dziecka z PKP Intercity” będzie obowiązywać w 2. klasie dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK). Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać w kasie lub u konduktora bezpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i zabrać ze sobą dokument stwierdzający wiek dziecka. Należy jednak pamiętać, że dodatkowy bilet na pociągi kategorii EIP (Pendolino) można otrzymać wyłącznie w kasach biletowych, przed rozpoczęciem podróży.

Rodzice też mogą liczyć na zniżkę

PKP Intercity nie zapominało również o dorosłych. Bezpłatnemu biletowi dla młodych podróżników będzie towarzyszyć 30% rabat dla ich opiekunów. W ramach stale obowiązującej oferty Bilet Rodzinny, każdy kto podróżuje z dzieckiem do 16 roku życia otrzymuje zniżkę. Z oferty mogą korzystać grupy od 2 do 5 osób. Warto również pamiętać, że dziecko do 4 roku życia podróżuje cały rok bezpłatnie, wystarczy tylko pobrać bilet i pamiętać o zabraniu do pociągu dokumentu potwierdzającego wiek.


Źródło: PKP Intercity
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.