Krucjata Różańcowa: Zatrzymać przestępcze działania Teatru Powszechnego

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1138

Przedstawiciele Krucjaty Różańcowej zapowiadają złożenie wniosku z żądaniem by policja natychmiast podjęła działania przeciwko przestępczym działaniom Teatru Powszechnego podczas spektaklu "Klątwa".

Krucjata Różańcowa: Zatrzymać przestępcze działania Teatru Powszechnego
Przedstawiciele Krucjaty Różańcowej zapowiadają złożenie wniosku z żądaniem by policja natychmiast podjęła działania przeciwko przestępczym działaniom Teatru Powszechnego podczas spektaklu "Klątwa". Jednocześnie na 27 maja zapowiadają Rycerski Obóz pod Teatrem Powszechnym i Różańcowy Szturm.

Oto fragment przesłanego komunikatu:

Zgodnie z nieszczęsnymi procedurami prawnymi w Polsce prokuratura lub sąd może dowolnie odwlekać podjęcie swych czynności, gdybyśmy się zatem od nich domagali przeciwdziałania bezprawiu i wybrykom Teatru Powszechnego moglibyśmy na to czekać nawet latami - tyle trwałoby dochodzenie i ewentualna rozprawa sądowa. Dlatego nie radzimy nikomu by odwoływać się do sądu, czy prokuratury, sami tego też nie czynimy. Zgodnie z poradą prawników znających się na rzeczy składamy WNIOSEK do tej jednostki Policji, której terytorialnie podlega Teatr Powszechny
- Policja, zgodnie z Ustawą o Policji i Kodeksem postępowania Karnego, musi podjąć czynności natychmiast i na czas podjęcia tych czynności spektakl "Klątwa" powinien być wstrzymany.

Jeśli Policja - pomimo tego WNIOSKU - nic nie zrobi, stanie się tym samym współodpowiedzialna za łamanie prawa a zaniechanie podjęcia czynności przez Policję umożliwi podjęcie obrony prawa i ładu bezpośrednio przez Naród.


Źródło: Krucjata Różańcowa
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.