Darmowy trening z Reebok RUN CREW

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1140

Grupa Reebok RUN CREW zaprasza na kolejny wielki trening! Dołącz do grupy i trenuj z Reebok RUN CREW!

Darmowy trening z Reebok RUN CREW
Grupa Reebok RUN CREW zaprasza na kolejny wielki trening! W sobotę 27 maja na stadionie Klubu Sportowego „Orzeł” w Warszawie na wszystkich biegaczy czekać będzie nowa dawka sportowych emocji! Dołącz do grupy i trenuj z Reebok RUN CREW!

Trening poprowadzi Paweł Nerek, główny trener Reebok RUN CREW z certyfikatem Aerobic Capacity, a także trenerzy z RunnersClub.pl, Sklep Biegacza, CrossFit GCW, CrossFit Wilanów, CrossFit R99 oraz Academia Gorila. Program Aerobic Capacity, autorstwa Chrisa Hinshawa - globalnego ambasadora marki Reebok, jest oparty na bieganiu. To metoda treningowa, która przekłada się na wymierne rezultaty w każdej dyscyplinie sportowej.

- Aerobic Capacity to metoda treningowa mająca na celu poprawę wydolności. Obejmuje różne formy aktywności, jednak najczęściej jest to bieganie interwałowe. Treningi opierają się na zróżnicowanym tempie biegu oraz odpowiedniej proporcji czasu wysiłku do przerwy. Tak ułożone ćwiczenia okazały się niezwykle skuteczne zarówno dla osób, które bieganie traktują jako uzupełnienie swoich regularnych treningów i stosują je około dwa razy w tygodniu, jak i dla osób biegających na wysokim poziomie. Aerobic Capacity sprawdzi się także w budowaniu siły i mocy, czyli w bardzo ważnych aspektach przygotowania każdego sportowca - mówi Paweł Nerek, trener Reebok RUN CREW, ambasador marki.

Trening odbędzie się w sobotę 27 maja na stadionie Klubu Sportowego „Orzeł”, przy ul. Podskarbińskiej 14 w Warszawie. Start treningu Reebok RUN CREW planowany jest na godzinę 11:00. Zakończenie wydarzenia przewidziane jest na godz. 12:30. Udział w nim jest bezpłatny. Przewidziano 300 miejsc. Aby wziąć udział w treningu należy zarejestrować się na stronie http://www.reebokruncrew.pl/.

Trening Reebok RUN CREW jest nie tylko idealną okazją do poznania metody Chrisa Hinshawa, której stosowanie umożliwia poprawę wyników sportowych. To także szansa na spotkanie jednych z najlepszych biegaczy w Polsce, ambasadorów marki Reebok: Mariki Popowicz, Tomasza Sypniewskiego, Eweliny Wyszczelskej, Anny Łapińskiej, Artura Jabłońskiego, Eweliny Płatos, Andrzeja Bogdała, Agaty Pietroszek, Rafała Kaszy oraz Pawła Nerek. Na wydarzeniu pojawią się również pozostali ambasadorzy marki, na co dzień także trenujący poprzez bieganie.

Więcej o grupie

Grupa Reebok RUN CREW to nowa, otwarta grupa biegowa w Warszawie dla wszystkich miłośników sportu. Zajęcia odbywają się cyklicznie w 6 miejscach w Warszawie, a prowadzą je najbardziej wykwalifikowani trenerzy z punktów partnerskich Reebok - doświadczeni biegacze długodystansowi, ale także CrossFiterzy czy trenerzy fitness, dla których bieganie jest obowiązkowym elementem każdego treningu.

Terminy treningów:

Mokotów
19:15 / w każdą środę / Sklep Firmowy RunnersClub.pl / ul. Wołoska 22-22A
Śródmieście
11:00 / w każdą sobotę / Academia Gorila / ul. Kopernika 36/40
Gocław
18:00 / w każdy poniedziałek / CrossFit GCW / Wał Miedzeszyński 646
Powiśle
10:00 / w każdą niedzielę / Sklep Biegacza / Wybrzeże Kościuszkowskie 45A
Wilanów
19:10 / w każdą środę / CrossFit Wilanów / Bieżnia na skrzyżowaniu ul. Klimczaka i ul. Rzeczypospolitej
Ochota
9:00 w każdą sobotę / CrossFit R99 / al. Krakowska 285

Każdy może zostać członkiem grupy Reebok RUN CREW, biegać pod okiem specjalistów, poprawiać swoje osiągi i zwiększać wydolność. Treningi będą odbywać się regularnie, a udział w nich jest bezpłatny.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/reebokruncrewpl/

Terminy treningów Reebok RUN CREW:
https://facebook.com/notes/reebok-run-crew/otwarte-treningi-reebok-run-crew-dołącz-do-nas/412612509113107/


Źródło: Cut The Mustard
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.