Koleje Mazowieckie zapraszają na „Noc Muzeów”

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1455

Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” przygotowała specjalną ofertę dla osób biorących udział w „Nocy Muzeów”.

Koleje Mazowieckie zapraszają na „Noc Muzeów”
W terminie 20 maja 2017 r. od godz. 17.00 do 21 maja 2017 r. do godz. 1.00 będzie można podróżować pociągami uruchamianymi przez Koleje Mazowieckie (z wyjątkiem pociągu Dragon) na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Łowicz Główny, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica.

Przejazd na imprezę odbywać się będzie na podstawie biletów jednorazowych w jedną stronę „tam” nabytych według indywidualnych uprawnień. Przejazd „z powrotem” możliwy będzie na podstawie zakupionego wcześniej i wykorzystanego biletu na przejazd „tam” ostemplowanego na jego odwrotnej stronie pieczątką „Noc Muzeów”. Pieczątka będzie dostępna na stanowisku informacyjnym organizatora imprezy zlokalizowanym na Placu Defilad w Warszawie oraz w Stacji Muzeum w Warszawie (dawniej Muzeum Kolejnictwa).

Podróżny, który rozpocznie przejazd powrotny na podstawie ostemplowanego biletu na przejazd „tam” w dniu 21 maja 2017 r. przed godziną 1.00, będzie mógł dojechać do stacji przeznaczenia po upływie tej godziny, pod warunkiem, że odbywa przejazd bez przerwy. Za przerwę w podróży nie uważa się przesiadania do najbliższego pociągu jadącego w kierunku stacji przeznaczenia, jeśli pociąg, którym rozpoczęto podróż nie dojeżdża do tej stacji. Osoby, które będą chciały skorzystać z podróży pociągiem KM poza wyznaczonymi godzinami, będą musiały nabyć nowe bilety na przejazdy.


Źródło: Koleje Mazowieckie
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.