Circle K otwiera kolejne stacje i kusi promocjami. Paliwo 50% taniej

Dodano: 7 lat temu Czytane: 2962

Circle K i 50% zniżki na paliwo, kawę, hot-dogi oraz myjnię

Circle K otwiera kolejne stacje i kusi promocjami. Paliwo 50% taniej
Circle K otwiera kolejne stacje w Warszawie. W dniach 24 i 25 maja w Wilanowie, Gocławiu, Wawrze i Bielanach na kierowców będą czekały 50-procentowe zniżki na paliwo, kawę, hot-dogi i myjnię, a także szereg innych, specjalnych atrakcji. W te dni zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych stacji z całymi rodzinami - mówi Mirosław Caputa, Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu w Circle K Polska.

- Jako Circle K planujemy kontynuować rozwój na polskim rynku i bę dziemy na bieżąco informować o otwarciach nowych stacji. Właśnie z tej okazji dla naszych klientów korzystających ze stacji Circle K na Wilanowie, Gocławiu, Wawrze i Bielanach w dniu wielkiego otwarcia przygotowaliśmy 50-procentowe zniżki na paliwo, kawę, hot-dogi i myjnię, a także szereg innych, specjalnych atrakcji. W te dni zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych stacji z całymi rodzinami - mówi Mirosław Caputa, Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu w Circle K Polska.

Zmiana nazwy bez wpływu na dotychczasową ofertę produktową

Zmiana marki nie będzie miała żadnego wpływu na ofertę produktową sieci. Na stacjach Circle K nadal będą oferowane tej samej wysokiej jakości paliwa miles® i milesPLUS® oraz najwyższej jakości kawy pod marką Simply Great Coffee, a także hot dogi pod marką Prawdziwe hot dogi prosto z grilla. Bez zmian pozostaną także zasady funkcjonowania programu lojalnościowego Statoil Extra, który obecnie nosi na zwę Circle K Extra Club.

Właściciel Circle K Polska, czyli firma Alimentation Couche-Tard, jest jedną z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego. Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu Couche-Tard, została wybrana na globalną markę detaliczną. W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Norwegii, Szwecji i w Dani. Prace związane z rebrandingiem prowadzone są nadal w sieci stacji paliw na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pomocnych pracowników.

Wielkie otwarcie stacji Circle K w Warszawie:

24 maja 2017 (środa):
stacje przy ul. Europejskiej (Wilanów)

25 maja 2017 (czwartek):
stacje przy ul. Ochoczej (Wawer), Jugosłowiańskiej (Gocław) i Conrada (Bielany)
 
Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki Statoil na Circle K, który docelowo obejmie sieć 352 stacji na terenie całego kraju.


Źródło: Circle K
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.