Otwarty turniej w FIFA 17 w Atrium Reduta

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1199

Atrium Reduta organizuje w najbliższy weekend „Otwarty turniej w grę EA Sports FIFA 17 na konsoli Xbox One"

Otwarty turniej w FIFA 17 w Atrium Reduta
FIFA 17 to najnowsza edycja jednej z najpopularniejszych serii sportowych w historii branży gier wideo. Wśród młodzieży zyskała ona rzesze fanów. Właśnie z myślą o nich, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Atrium Reduta organizuje w najbliższy weekend „Otwarty turniej w grę EA Sports FIFA 17 na konsoli Xbox One". Nagrodą  główną w turnieju jest konsola Xbox. Gościem specjalnym wydarzenia będzie jeden z najbardziej znanych sportowych youtuberów – Krzysztof Golonka!

"Otwarty turniej w grę EA Sports FIFA 17 na konsoli Xbox One" będzie podzielony na dwie kategorie wiekowe: zawodnicy do lat 16 rozegrają pojedynki w sobotę, 27 maja, a rozgrywka w ramach kategorii OPEN została zaplanowana na niedzielę, 28 maja. Zwycięzcy otrzymają nowe konsole Xbox!

Pierwszego dnia rywalizacji, 27 maja, Atrium Reduta odwiedzi Krzysztof Golonka. Jest on twórcą kanału „Trenuj z Krzychem”, który w serwisie YouTube ma ponad 750 tysięcy subskrybentów. Ponadto Krzysztof Golonka był także finalistą popularnego programu telewizyjnego „Mam Talent” oraz zdobył tytuł Mistrza Świata Trików Piłkarskich. Podczas wydarzenia poprowadzi on warsztaty football freestyle’u. Przewidziano również strefę dla publiczności oraz konkursy z nagrodami.

– Polska reprezentacja piłki nożnej odnosi w ostatnim czasie spore sukcesy. Wielu młodych marzy, być zostać drugim Robertem Lewandowskim. Przekłada się to także na popularność futbolowej rozgrywki w wersji elektronicznej. Otwarty turniej w Xbox FIFA 17 w Atrium Reduta to dobra okazja, by sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć emocje porównywalne do tych, jakie odczuwamy, gdy oglądamy zawodników naszej kadry w akcji. Rywalizacja dostarcza niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza gdy walczy się o atrakcyjną nagrodę. Na zwycięzców czekają konsole Xbox – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

"Otwarty turniej w grę EA Sports FIFA 17 na konsoli Xbox One" odbędzie się na pierwszym piętrze Atrium Reduta w dniach 27 – 28 maja w godzinach 10.00 – 18.30. Potwierdzanie rejestracji oraz losowanie grup rozpocznie się od godz. 9:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.atrium-reduta.pl.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.