TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z Akademią Przyszłości

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1025

TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI – siostrzanym programem SZLACHETNEJ PACZKI, prowadzonym przez Stowarzyszenie WIOSNA.

TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z Akademią Przyszłości
TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI – siostrzanym programem SZLACHETNEJ PACZKI, prowadzonym przez Stowarzyszenie WIOSNA. W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, marka połączyła siły z uznanym projektantem Michałem Szulcem, który stworzył unikatową kolekcję stylowych przypinek i breloków. Dochód z jej sprzedaży przekazany zostanie na rzecz Akademii, którą TK Maxx wspiera od 3 lat.

Dzień Dziecka to moment, w którym każdy młody człowiek powinien czuć się wyjątkowo. Właśnie dlatego TK Maxx, wraz z projektantem Michałem Szulcem, stworzył kolekcję charytatywnych dodatków, których projekty odwołują się do bohaterstwa – zarówno dzieci, które wspólnie z Akademią przezwyciężają przeciwności losu, jak i tych, którzy niosą im pomoc. Wszystko po to, by pomóc takim dzieciom jak Ula – podopieczna programu, która choć jest najmłodsza w klasie, nazywana jest przez kolegów i koleżanki "Szefową". Dziewczynka przyznała swojej tutorce: "ja po prostu jestem liderem". Trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno Ula była nieco wycofanym, nieśmiałym dzieckiem. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pomogła jej uwierzyć we własne możliwości i zyskać pewność siebie.

Sprzedawane w sklepach TK Maxx przy Marszałkowskiej, w BlueCity, Promenadzie, WolaParku, Jankach i Targówku, charytatywne przypinki mają formę kolorowych medali – takich, jakimi odznacza się prawdziwych bohaterów. Cena każdego z nich to jedynie 5 zł. Skórzane breloki w kolorach TK Maxx i Akademii (białym, czerwonym i niebieskim), przedstawiają natomiast główne hasło kampanii: „Jak dorosnę zostanę”. Cena każdego z nich to 10 zł. Dochód ze sprzedaży dodatków zasili program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i pomoże w zasponsorowaniu indywidualnych programów edukacyjnych dla dzieci – również z Warszawy i okolic.

Akademia, siostrzany program SZLACHETNEJ PACZKI, już od 14 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Dzięki indywidualnym programom edukacyjnym, podopieczni zyskują odwagę, by z pełnym przekonaniem dokończyć zdanie „Jak dorosnę zostanę…”. Inicjatywa uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki tutorom AKADEMII PRZYSZŁOŚCI dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Dzięki temu, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwsze. W tym roku TK Maxx wraz z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI planują pomóc aż 2000 dzieci w całej Polsce.

Poza charytatywną kolekcją, w warszawskich sklepach TK Maxx, prowadzona jest zbiórka funduszy. W okresie trwania kampanii, między 20 maja a 1 czerwca, przy wszystkich kasach znajdują się specjalne puszki, w których można zostawić datek na rzecz Akademii. Dodatkowo, w weekend 27-28 maja odbywać się będą specjalne atrakcje dla dzieci.


Źródło: TK Maxx
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.