Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Targówek

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1257

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych łączy pokolenia – co roku w czasie wakacji w całej Polsce bawią się na nim dzieci, rodzice i dziadkowie.

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Targówek
Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych łączy pokolenia – co roku w czasie wakacji w całej Polsce bawią się na nim dzieci, rodzice i dziadkowie. Atrium Targówek będzie kolejnym przystankiem na mapie trzeciej edycji tego letniego wydarzenia. 29 lipca mieszkańcy Warszawy i okolic mogą liczyć na dużo pozytywnej energii, rodzinne gry, konkursy i zabawy.

Grupa Atrium, laureat konkursu „Optymistyczne Miejsce Roku 2016”, wspiera pozytywne wydarzenia rodzinne o profilu tzw. edutainment, tj. łączące naukę i rozrywkę. Takim właśnie jest Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych, który znalazł się w kalendarzu wakacyjnych wydarzeń aż ośmiu centrów Atrium. Festiwalowi towarzyszy pozytywna atmosfera, prowadzone animacje i konkursy są pełne lekkości, koloru, fantazji i wyzwalają kreatywność, zaś głównym atutem zabawy jest rodzinna, międzypokoleniowa integracja.

29 lipca Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych zagości w Atrium Targówek. Organizatorzy wydarzenia zapewnią uczestnikom kompletne zestawy niezbędne do wspólnej zabawy – płyn do ogromnych baniek oraz akcesoria do ich puszczania. Podczas eventu zaplanowano m.in. bańkową Familiadę oraz konkurs na największą bańkę mydlaną. Nie zabraknie także wspólnych zajęć z Zumby, bańkowych kręgli, animacji i konkursów z nagrodami. Całe wydarzenie odbędzie się na parkingu przed wejściem do centrum handlowego od strony sklepu Empik w godzinach 13.00-17.00.

W tegorocznym Ogólnopolskim Festiwalu Baniek Mydlanych udział wzięli już goście Atrium Koszalin, Atrium Biała, Atrium Mosty, Atrium Plejada, Atrium Copernicus i Atrium Kasztanowa. Kolejnym miastem będzie Lublin. Wydarzenie w Atrium Felicity odbędzie się 5 sierpnia.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.