Trzeci, najbardziej ekskluzywny etap osiedla Nova Królikarnia już w sprzedaży

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1552
Redakcja poleca!

Ronson Development rozpoczął sprzedaż 18 domów w ramach trzeciego etapu prestiżowego osiedla realizowanego przy ul. Jaśminowej, w sercu Starego Mokotowa

Trzeci, najbardziej ekskluzywny etap osiedla Nova Królikarnia już w sprzedaży
Ronson Development rozpoczął sprzedaż 18 domów w ramach trzeciego etapu prestiżowego osiedla realizowanego przy ul. Jaśminowej, w sercu Starego Mokotowa. Jednocześnie zakończona została budowa pierwszych 45 apartamentów w drugim etapie tego projektu.

Trzeci etap Novej Królikarni wyróżnia lokalizacja bezpośrednio przy parku ze specjalnie zaprojektowanym jeziorem. Nawiązuje do niego nazwa tej części inwestycji: „Nova Królikarnia – Rezydencje nad wodą”. W ramach tego etapu wybudowanych zostanie 18 nowoczesnych domów o powierzchni od 198 do 220 m2. Ich ceny zaczynają się od 2,4 mln zł.

– Trzeci etap osiedla Nova Królikarnia to prawdziwa wisienka na torcie. Zatopione w zieleni domy nawiązujące do willowej tradycji Mokotowa, to połączenie minimalistycznej i kameralnej zabudowy ze znakomitą lokalizacją i widokiem na jezioro. Lokale oferowane w trzecim etapie Novej Królikarni to niewątpliwie oferta skierowana do zamożniejszych klientów, poszukujących wyjątkowego miejsca do życia, jak i do inwestorów. Tego typu inwestycja, tj. domy od dewelopera z możliwością wykończenia pod klucz, powstające w prestiżowej części miasta, to unikatowa oferta na stołecznym rynku, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że szybko znajdziemy na nie nabywców. Pierwsze umowy rezerwacyjne zostały podpisane – powiedział Andrzej Gutowski, wiceprezes oraz dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Budowa trzeciego etapu Novej Królikarni ruszyła pod koniec 2018 r. Jej zakończenie planowane jest na drugi kwartał przyszłego roku.
A już w najbliższym czasie na osiedlu u podnóża Skarpy Warszawskiej będą mogli zamieszkać nabywcy apartamentów wybudowanych we wcześniejszym etapie inwestycji. Ronson Development uzyskał właśnie pozwolenie na użytkowanie trzech budynków zrealizowanych w ramach drugiego etapu, obejmujących łącznie 45 lokali. Umożliwiło to rozpoczęcie odbiorów i przekazywanie lokali nowym właścicielom. Za kilka tygodni planowane jest ponadto ukończenie kolejnych trzech budynków drugiego etapu, liczących 28 apartamentów.

Łącznie spośród 178 mieszkań oraz domów zaoferowanych w pierwszym i drugim etapie Novej Królikarni w ofercie pozostało kilkanaście ostatnich. Są one dostępne w cenach od 10 800 zł za metr kwadratowy. Z funkcjonalnością rozkładu i wysoką jakością wykończenia potencjalni nabywcy mogą zapoznać się w apartamencie pokazowym udostępnionym niedawno przez dewelopera. Jest to rodzinny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 135 m2, który dzięki dużym oknom i przestronnym balkonom zapewnia znakomite doświetlenie wnętrz i pozwala na bezpośredni kontakt z zielenią, w którą wkomponowane jest całe osiedle.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.