Bouygues Immobilier Polska kontynuuje sprzedaż mieszkań w inwestycji Osiedle Morelowa

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1550

Warszawska tkanka miejska nieustannie się rozwija. Jednym z rejonów, który prężnie się rozrasta, stanowi bliska Białołęka

Bouygues Immobilier Polska kontynuuje sprzedaż mieszkań w inwestycji Osiedle Morelowa
Warszawska tkanka miejska nieustannie się rozwija. Jednym z rejonów, który prężnie się rozrasta, stanowi bliska Białołęka. Jest ona chętnie wybierana zarówno przez deweloperów, którzy lokują tu nowe inwestycje, jak przez osoby planujące zakup własnego „M”. Na terenie dzielnicy zlokalizowany jest nowy projekt Bouygues Immobilier Polska - Morelowa, czyli rodzinne osiedle złożone z dwóch etapów. Na terenie inwestycji trwają już intensywne prace. Zakończono budowę płyt fundamentowych oraz ścian bocznych hali garażowej. Planowany termin oddania mieszkań do użytku przypada na I kwartał 2019.

Białołęka to obecnie jedna z dzielnic, w której powstaje największa liczba mieszkań. Przyszli mieszkańcy często wybierają tę lokalizację. Czynnikiem determinującym wybory nabywców są przede wszystkim cena lokalu oraz atrakcyjne i zróżnicowane otoczenie budynku. W ślad za inwestycjami deweloperów, czyli licznymi nowymi przedsięwzięciami mieszkaniowymi, następuje intensywny rozwój niezbędnej infrastruktury użytkowej, placówek edukacyjnych i punktów usługowych. Wśród osób, które decydują się na zakup nieruchomości na Białołęce, są tak single, jak i rodziny z dziećmi.

- Planując nasze inwestycje, zawsze zwracamy uwagę na wiele kluczowych czynników takich jak m.in. lokalizacja inwestycji, jakość realizacji oraz to, jakie środki finansowe przyszły nabywca jest w stanie przeznaczyć na zakup nieruchomości. Aktualnie Białołęka należy do najprężniej rozwijających się dzielnic warszawskich. Jednocześnie powstające tutaj inwestycje nadal pozostają stosunkowo niedrogie i atrakcyjne dla mieszkańców – powiedział Krzysztof Foder, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska

Inwestycja bliska rodzinom

Osiedle Morelowa zaprojektowano przede wszystkim z myślą o rodzinach z dziećmi. Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w dwóch etapach. W ramach pierwszego powstanie 68 lokali. Natomiast drugi obejmuje 169 mieszkań. Lokale mają zróżnicowane metraże. W związku z tym zarówno single, jak i rodziny z dziećmi niewątpliwie wybiorą odpowiedni metraż, dostosowany do potrzeb. Nabywcy mogą kupić mieszkanie 1-pokojowe w cenie od 181 tys. zł, 2-pokojowe – od 227 tys. zł oraz 3-pokojowe w cenie od 306 tys. zł. W ramach projektu dostępna jest limitowana pula lokali z wykończeniem w cenie, od 5 799 zł/mkw.

Dogodna lokalizacja Osiedla Morelowa

Inwestycja zlokalizowana jest blisko węzłów komunikacji miejskiej. Przyszli mieszkańcy w 15 minut autobusami linii pospiesznych dotrą do stacji metra Marymont. Natomiast samochodem czas podróży do Centrum zajmie 30 minut.

- Jesteśmy przekonani, że Osiedle Morelowa to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dostępność wszystkich punktów i usług przydatnych na co dzień, a zarazem chcą szybko przemieścić się do innej części miasta. Bez wątpienia zarówno rodziny z dziećmi, tak i single znajdą w Morelowej odpowiednie dla siebie mieszkanie – powiedział Krzysztof Foder.

Równie ważna jest bliskość niezbędnej infrastruktury. W pobliżu znajdują się instytucje edukacyjne, liczne punkty usługowe oraz sklepy – Lidl, czy Galeria Północna. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się również długimi relaksującymi spacerami nad Kanałem Żerańskim. W zasięgu również 15 minut od inwestycji, do dyspozycji pozostają kompleks sportowy oraz korty tenisowe.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.