Ostatnia szansa na mieszkanie w Moko

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1066

Ostatnia szansa na mieszkanie w Moko. Ronson Development oferuje dziewięć gotowych apartamentów w okazyjnych cenach

Ostatnia szansa na mieszkanie w Moko
Mieszkania 3-, 4- i 5-pokojowe w cenach od 7990 zł za metr kwadratowy – to oferta „Last Chance” Ronson Development, która obejmuje ostatnie 9 apartamentów na warszawskim osiedlu Moko. Projekt położony w intensywnie rozwijającej się części Mokotowa przyciąga rodziny poszukujące mieszkania w świetnej okolicy.

To już ostatni moment na zakup własnego M w hitowej inwestycji Ronson Development na warszawskim Mokotowie. Na osiedlu zostało już tylko dziewięć apartamentów: jeden 3-pokojowy, pięć 4-pokojowych i trzy 5-pokojowe. Powierzchnia wykonanych w wysokim standardzie lokali to od 83 do 140 m2, a z części z nich wyjść można na przestronne tarasy, które sprzyjają urządzeniu zacisznego ogrodu w środku miasta.
Ceny apartamentów zaczynają się od 7990 zł za metr kwadratowy, a ponieważ są to lokale gotowe, od razu po zakupie możliwy jest odbiór kluczy.
– Osiedle Moko to projekt wyjątkowy pod względem lokalizacji, położony w znakomitej części Mokotowa. Jest stąd niedaleko zarówno do stacji metra Wierzbno, popularnej Galerii Mokotów i pięknych parków – Królikarni, Pola Mokotowskiego czy Ogrodu Jordanowskiego z obszernym placem zabaw. Z apartamentu w Moko można więc łatwo dostać się spacerem do ważnych punktów dzielnicy. Osiedle jest też bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Z myślą o mieszkańcach
Podczas projektowania osiedla Moko, komfort przyszłych mieszkańców był na pierwszym planie. Panoramiczne, drewniane okna oraz przynależące do mieszkań balkony lub tarasy zapewniają dużo światła we wnętrzach. Do dyspozycji lokatorów oddano także Moko Club – miejsce spotkań z szeroką ofertą rozrywek, takich jak stół bilardowy, konsola do gier, strefa telewizyjna i kącik zabaw dla dzieci.
W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się także plac miejski z zielenią, ławkami i miejscami parkingowymi dla niepełnosprawnych.

Znakomita część Mokotowa
Osiedle Moko to cztery budynki wybudowane w ramach dwóch etapów, liczące łącznie 326 mieszkań i 19 lokali usługowych. Ze względu na położenie w niewielkiej odległości od licznych terenów zielonych, placów zabaw oraz galerii handlowej, jest to znakomita lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Planowane w tej części Mokotowa inwestycje w tereny rekreacyjne, ułatwienia komunikacyjne i obiekty użyteczności publicznej, sprzyjają intensywnemu rozwojowi dzielnicy. Dlatego kupno lub wynajem mieszkań w tej części Warszawy cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.