Ronson Development: wielki start przedsprzedaży trzeciego etapu osiedla Miasto Moje na Białołęce

Dodano: 6 lat temu Czytane: 1150

W najbliższą sobotę, 20 października, Ronson Development rusza z przedsprzedażą trzeciego etapu bestsellerowego osiedla Miasto Moje w Warszawie.

Ronson Development: wielki start przedsprzedaży trzeciego etapu osiedla Miasto Moje na Białołęce
Miasto Moje to jeden z najlepiej sprzedających się projektów Ronson Development w Warszawie. W pierwszych dwóch etapach, liczących łącznie 353 lokale, nabywców znalazło już niemal 90% mieszkań.

W trzecim etapie powstaną 42 kawalerki, 52 mieszkania 2-pokojowe, 94 lokali 3-pokojowych i sześć 4-pokojowych. Powierzchnie mieszkań zaczynają się od 29 m2, a największy lokal ma 88 m2. Równocześnie z tą częścią inwestycji zrealizowane zostaną także liczne udogodnienia dla mieszkańców, wchodzące w skład Pasażu Wisła. Jego koncepcja zakłada zlokalizowanie w centrum osiedla ciągu atrakcji dla osób w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach.

– W ramach tej części inwestycji pojawią się nowe elementy, takie jak strefa relaksu, plac gier, siłownia plenerowa, amfiteatr, duży plac zabaw ze zjeżdżalniami, a także kaskada wodna. Znaczne rozbudowanie Pasażu Wisła sprawi, że Miasto Moje będzie miejscem jeszcze bardziej przyjaznym i komfortowym. Naszym celem jest stworzenie miasta w mieście, by mieszkańcy mogli w pobliżu domu załatwić większość codziennych spraw, a także odpocząć i znaleźć ciekawą ofertę rekreacyjną. Wpisuje się to w naszą strategię, która zakłada zapewnienie nabywcom szeregu wartości dodanych do realizowanych przez spółkę inwestycji – mówi Karolina Bronszewska, marketing manager Ronson Development.

Atrakcyjna lokalizacja dla rodzin

Docelowo osiedle Miasto Moje będzie liczyć około 1500 lokali. Powstaje ono na cieszącej się coraz większym zainteresowaniem wśród rodzin warszawskiej Białołęce. W dzielnicy tej od lat odnotowywane są regularne wzrosty cen, jednak Ronson Development wciąż oferuje lokale w bardzo atrakcyjnych cenach. W trzecim etapie inwestycji mieszkania dwupokojowe można kupić już od 268 tys. zł, a trzypokojowe – od 361 tys. zł.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, m.in. dzięki położonemu niedaleko przystankowi szybkiej kolejki miejskiej Warszawa Żerań. W odległości pięciu minut samochodem powstanie także w przyszłości stacja metra Bródno.

Dzień otwarty

Osoby zainteresowane mieszkaniem w trzecim etapie osiedla Miasto Moje będą miały okazję poznać więcej szczegółów oraz zieloną okolicę inwestycji podczas dnia otwartego w najbliższą sobotę, 20 października. Biuro sprzedaży przy ulicy Marywilskiej 62 czynne będzie w godzinach 10.00-15.00.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.