Drugi etap osiedla Miasto Moje od Ronson Development z pierwszymi lokatorami

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1087

Drugi etap osiedla Miasto Moje od Ronson Development z pierwszymi lokatorami. Zainteresowanie bestsellerowym projektem nie maleje

Drugi etap osiedla Miasto Moje od Ronson Development z pierwszymi lokatorami
Ronson Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu osiedla Miasto Moje na warszawskiej Białołęce i rozpoczął przekazywanie kluczy mieszkańcom. Klienci, którzy dokonali już odbiorów swoich mieszkań, nie kryją uznania dla wysokiej jakości oddawanych lokali.

W ramach drugiego etapu osiedla Miasto Moje powstały dwa budynki liczące łącznie 148 lokali. Większość z nich została sprzedana jeszcze na etapie budowy. W ofercie pozostało zaledwie kilkanaście ostatnich mieszkań.
Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie umożliwiło rozpoczęcie przekazywania lokali klientom. Oznacza to, że znaczące przychody z tej części projektu Ronson Development rozpozna już w wynikach finansowych za pierwszy kwartał tego roku.

Atrakcyjna cena i wyróżniająca się jakość

– Miasto Moje to jeden z naszych bestsellerów. W ukończonym w ubiegłym roku pierwszym etapie osiedla wszystkie z ponad 190 mieszkań zostały już dawno wyprzedane. W drugim etapie sprzedaliśmy już natomiast ponad 130 lokali, czyli 90% oferty, a w ramach przedsprzedaży trzeciego etapu, którego budowę rozpoczniemy niebawem, zawarliśmy już blisko 30 umów rezerwacyjnych – wskazał Andrzej Gutowski, członek zarządu i dyrektor sprzedaży Ronson Development.

– Miasto Moje to doskonały przykład na to, że można połączyć atrakcyjną cenę – to warunek konieczny na mocno konkurencyjnym rynku mieszkaniowym warszawskiej Białołęki – z wyróżniającą się jakością. Przekłada się to na wysoką satysfakcję naszych klientów. Nabywcy, którzy już odebrali klucze do swoich mieszkań, oraz towarzyszący im inspektorzy budowlani, nie kryli uznania dla bardzo wysokiej, niespotykanej wręcz w mieszkaniach na tym pułapie cenowym, jakości wykończenia. Drobne uwagi zgłaszane podczas odbiorów możemy dosłownie policzyć na palcach jednej ręki. Nic dziwnego, że w połączeniu z szerokim wyborem oferowanych metraży, ciekawą architekturą oraz nietuzinkową, samowystarczalną koncepcją samego osiedla inwestycja ta cieszy się tak dużą popularnością – dodał Andrzej Gutowski.

Wszystko w jednym miejscu

Osiedle powstaje przy ul. Marywilskiej 62. Docelowo będzie liczyć około 1500 lokali. Jest to dotychczas największa inwestycja Ronson Development i zarazem jedna z najbardziej kompleksowych – Miasto Moje zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mieszkańcy mogli zaspokoić większość swoich codziennych potrzeb na terenie osiedla. Poza lokalami handlowymi, usługowymi i gastronomicznymi, na terenie inwestycji powstaje Pasaż Wisła, w ramach którego wyodrębnione zostaną cztery strefy, tzw. zatoki: relaksu, zabawy, aktywności i kultury.
W ramach pierwszej części Pasażu Wisła powstał już m.in. skwer z fontanną, zapraszający do spacerów po specjalnie zaaranżowanych alejkach i skorzystania z licznych terenów zielonych, a na dzieciaków czeka pierwszy z placów zabaw.

Równocześnie z trzecim etapem inwestycji, którego budowa ruszy niebawem, zrealizowane zostaną kolejne atrakcje dla przyszłych mieszkańców. Pojawią się między innymi takie elementy, jak strefa relaksu z leżakami i hamakami, miejsce do grillowania, plac gier, siłownia plenerowa, amfiteatr, duży plac zabaw ze zjeżdżalniami, a także kaskada wodna.

Znaczne rozbudowanie Pasażu Wisła sprawi, że Miasto Moje będzie miejscem jeszcze bardziej przyjaznym i komfortowym. – Naszym celem jest stworzenie miasta w mieście, by mieszkańcy mogli w pobliżu domu załatwić większość codziennych spraw, a także odpocząć i znaleźć ciekawą ofertę rekreacyjną – podkreśla dyrektor sprzedaży Ronson Development.

W ukończonym właśnie drugim etapie projektu przewidziano natomiast lokal na przedszkole.

Korzystna lokalizacja

Osiedle Miasto Moje jest ponadto bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, m.in. dzięki położonemu niedaleko przystankowi szybkiej kolejki miejskiej Warszawa Żerań. W odległości pięciu minut samochodem powstanie także w przyszłości stacja metra Bródno.


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.