Dzień otwarty. Zobacz stację metra Trocka

Dodano: 4 lata temu Czytane: 1348

13 i 14 maja (sobota–niedziela) w godz. 12–15.30 na budowie stacji metra Trocka odbędzie się wizytacja placu budowy stacji Trocka dla mieszkańców.

Dzień otwarty. Zobacz stację metra Trocka
13 i 14 maja (sobota–niedziela) w godz. 12–15.30 na budowie stacji metra Trocka odbędzie się wizytacja placu budowy stacji Trocka dla mieszkańców. Ścieżka dla zwiedzających będzie prowadziła po powierzchni placu budowy na strop przyszłej stacji, wzdłuż otworu technologicznego, przez który będzie można zobaczyć z góry pracującą maszynę TBM „Maria” oraz przygotowywaną do drążenia tuneli maszynę „Anna”.

Na budowie będą także stoiska informacyjne Zarządu Transportu Miejskiego i Metra Warszawskiego, na których będzie można dowiedzieć się wszystkiego o budowie metra. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy, ale obsługa będzie miała prawo czasowo wstrzymać wejście, ze względu na zbyt dużą liczbę osób jednocześnie przebywających na budowie. Wejście na plac budowy odbywać się będzie korytarzem dla pieszych pomiędzy dwiema częściami placu budowy, do którego dojście jest od ulic Orłowskiej i Janinówka. Osoby, które przyjdą od strony ul. Handlowej od południa powinny kierować się do ul. Mokrej, a następnie w lewo, w ul. Janinówka, której przedłużenie jest przejściem na budowę. Od północy trzeba przejść chodnikiem wzdłuż budowy w kierunku ul. Orłowskiej i w prawo do przejścia. Dojście od ul. Trockiej analogicznie ul. Orłowską i w lewo lub od południa ul. Gajkowicza i w prawo.

 


Źródło: WSP
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.