Ukradł portfel z gotówką. Został ujęty

Dodano: 7 lat temu Czytane: 1633

W środku nocy okradł śpiącego na przystanku mężczyznę. Dostrzegł go operator monitoringu miejskiego, który informację o zdarzeniu przekazał strażnikom miejskim

Ukradł portfel z gotówką. Został ujęty
W środku nocy okradł śpiącego na przystanku mężczyznę. Był przekonany, że nikt tego nie zauważy. Dostrzegł go operator monitoringu miejskiego, który informację o zdarzeniu przekazał strażnikom miejskim. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy złodziej został ujęty zaraz po kradzieży.

W nocy z soboty na niedzielę (10/11 czerwca) strażnicy miejscy otrzymali od operatora monitoringu miejskiego informację o mężczyźnie leżącym pod wiatą przystankową przy ul. Zielenieckiej. Gdy funkcjonariusze jechali na miejsce, operator poinformował ich, że do leżącej osoby podszedł mężczyzna, który  zabrał mu portfel i wyjął z niego pieniądze.

Złodziej został po chwili ujęty i doprowadzony na miejsce, w którym dokonał kradzieży. Okradziony potwierdził, że miał przy sobie portfel z gotówką. Jeszcze przed przyjazdem policji strażnicy odnaleźli w pobliskich krzakach wyrzucony portfel. Poszkodowany potwierdził, że przedmiot należy do niego i że nie ma w nim pieniędzy. Przy ujętym 41-latku ujawniono ok. 200 zł. Sprawę przejęła policja.  


 


Źródło: Straż Miejska
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.